Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Marcin Różalski opowiedział o konflikcie z Federacją KSW: “Maciek użył słów, które mnie zabolały…”

Opublikowane 23 października 2020, 15:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Maciej Kawulski i Marcin Różalski
fot. KSW / Maciej Kawulski i Marcin Różalski

Marcin Różalski już dzisiaj tj. piątek 23 października 2020 roku o godzinie 20:00 zawalczy w Genesis, czyli nowym projekcie stworzonym przez Federację KSW. “Różal” w walce na gołe pięści i łokcie zawalczy z weteranem i byłym mistrzem UFC – Joshem Barnettem. Zawodnik z Płocka był gościem programu “Koloseum”, który transmitowany jest w stacji Polsat Sport. W rozmowie z dziennikarzami opowiedział o konflikcie z Federacją KSW!

Różal to doświadczony zawodnik. W kick-boxingu stoczył 31 pojedynków, a jego bilans to 22-8-1. Kolejne 11 walk zaliczył w formule MMA, gdzie wszystkie jego występy odbyły się na gali KSW. W mieszanych sztukach walki zwyciężył 7 razy i zdobył międzynarodowy pas w wadze ciężkiej. Różalski swoich sił próbował również w boksie – wygrywając pojedynek z Pawłem Newazilem. „Różal” ostatnią walkę w KSW (w MMA) stoczył ponad 3 lata temu. Na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym w spektakularny sposób w 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr (12-6) zostając nowym mistrzem kategorii ciężkiej.

Jeśli jesteś fanem sportów walki, nie możesz przegapić Genesis: Różal vs. Barnett. Wykup legalny dostęp na walkę tutaj. Początek o 20:00.

W “Koloseum” zawodnik zdradził, że konflikt z Federacją KSW zaczął się od tego, że Maciej Kawulski użył słów, które go zabolały.

“Pokłóciliśmy się o to, że w rozmowie ze mną Maciek użył słów, które mnie bardzo zabolały. Maciek używając takich słów myślał, że ja nie odbiorę tego w ten sposób. Ja zamiast zwrócić na to uwagę od razu, to za bardzo się zapiąłem. Było, minęło.” – stwierdził Różalski. Następnie zaznaczył, że gdy pojawiła się propozycja walki w Genesis, nie wahał się ani sekundy.

Mój menedżer przedstawił mi właśnie ten projekt i powiedział, że jest próba podjęcia rozmowy i dojścia do porozumienia. Na początku spotkaliśmy się w biurze KSW w większym gronie, ustaliliśmy szczegóły, ja podałem swoje warunki, które zostały od razu spełnione. Za jakiś czas spotkaliśmy się już z Maćkiem w cztery oczy. Wyjaśniliśmy sobie wszystko, tak jak powinno być to wyjaśnione od razu. Wówczas być może nie byłoby tego wszystkiego, co było. Ludzie się kłócą, ludzie się godzą. My się poróżniliśmy, ale czas trochę złagodził ten konflikt i spowodował, że byliśmy w stanie usiąść do rozmów, co mnie bardzo cieszy. Ja ogólnie nie lubię się kłócić z kolegami, z przyjaciółmi o rzeczy, które można było normalnie załatwić. Ja się obraziłem na Maćka, który obraził się na mnie, że ja się na niego obraziłem i powstało takie błędne koło.” – dodał zawodnik.

Gala Genesis: Różal vs. Barnett – oglądaj w PPV. Transmisja, stream. Gdzie obejrzeć?

Karta walk Genesis i wyniki ważenia:

  • Marcin “Różal” Różalski (105,2 kg) vs. Josh Barnett (115,6 kg)
  • Bartosz Batra (65,1 kg) vs. Michał “Matrix” Królik (65,2 kg)
  • Vaso Bakočević (79,8 kg) vs. Dariusz Rutkiewicz (78,0 kg)
  • Gracjan Szadziński (73,5 kg) vs. Ján Široký (73,0 kg)
  • Aleksandra Rola (56,9 kg) vs. Monika Porażyńska (56,6 kg)
  • Rafał Kijańczuk (102,1 kg) vs. Marcin Wasilewski (99,4 kg)
  • Damian Szmigielski (71,7 kg) vs. Denis Makowski (72,1 kg)


Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments