czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaGenesisWywiad z Różalem kilka sekund po walce: "Ja nie jestem bokserem, zawsze...

Wywiad z Różalem kilka sekund po walce: „Ja nie jestem bokserem, zawsze byłem chuliganem…”

fot. Genesis YouTube

Na wczorajszej gali Genesis 1 w walce wieczoru doszło do pojedynku na gołe pięści pomiędzy Marcinem Różalskim, a byłym mistrzem i weteranem  UFC Joshem Barnettem. Lepszym zawodnikiem okazał się Amerykanin, który rozbił powracającego po dłuższej przerwie Polaka. Różal z powodu opuchniętego oka, na które nie widział, nie został dopuszczony do trzeciej rundy. 

Różal kilka sekund po walce udzielił wywiadu z prowadzącym. Podziękował w nim między innymi Michałowi Materli, Arturowi Szpilce i wszystkim, którzy wspierali go podczas pojedynku z Barnettem.

„Dziękuję wszystkim za wspaniały doping, dziękuję telewidzom. Bardzo dziękuję Maćkowi, super, że otworzyliśmy nową kartę bo brakowało mi Maciek Ciebie i naszych wspólnych rozmów. Dziękuję Krzyśkowi, który z Maćkiem tworzy razem ten projekt. Dziękuję Michałowi Materli, wielkiemu mistrzowi, Arturowi Szpilce i wszystkim chłopakom, którzy mi kibicowali, bo oni są dla mnie motywacją patrząc na ich walki. To było to o czym mówiłem, wojna. Wojna nie poszła po mojej myśli. Josh jest bardzo dobrym bokserem, ja nie byłem nigdy bokserem, byłem chuliganem…”

Różalski opowiedział również, czy zawalczy na Genesis 2. Zależy kiedy będzie następny projekt, zależy jak to wszystko będzie. Problem polega na tym, że ja mam 42 lata. Są zawodnicy starsi, Josh ma 43 lata, fajnie chodzi na nogach. Ja mam problem z nogami, bo mam niedowład nóg. Teraz niestety są same ręce. Co będzie dalej zobaczymy, najpierw muszę oko otworzyć.

YouTube video

Walka wieczoru:

120 kg: Josh Barnett wygrywa przez TKO z Marcinem Różalskim

Pozostałe walki :

  • 65 kg: Michał „Matrix” Królik wygrywa jednogłośną decyzją z Bartoszem Batrą.
  • 57 kg: Aleksandra Rola wygrywa jednogłośną decyzją z Moniką Porażyńską
  • 73 kg: Gracjan Sadziński wygrywa przez TKO, ciosy na wątrobę z Janem Sirokym
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk wygrywa przez niejednogłośną decyzję z Marcinem Wasilewskim
  • 80 kg: Vaso Bakocevic wygrywa przez nokaut w drugiej rundzie z Dariuszem Rutkiewiczem
  • 72 kg: Damian Szmigielski wygrywa przez niejednogłośną decyzję z Denisem Makowskim
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Don Diego” porównuje freak fighty z GROMDĄ: „Freaki często tworzą otoczkę...

0
Już 2 września odbędzie się gala GROMDA 10, podczas której dojdzie do pojedynków pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów. Do ringu powróci m.in. Mateusz Kubiszyn.