Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Najman skomentował porażkę Różala – ‘Czasami nie warto używać takich wielkich słów’ [WIDEO]

Opublikowane 12 listopada 2020, 09:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman / Marcin Różalski
Fot. Marcin Najman / Marcin Różalski

23 października odbyła się pierwsza edycja gali walk na gołe pięści Genesis. W nowej formule zadebiutował m.in. Marcin Różalski, który zmierzył się z Joshem Barnettem. 

Lepszym zawodnikiem okazał się Amerykanin, który rozbił powracającego po dłuższej przerwie Polaka. Po drugiej rundzie Różal krzyczał „Nie widzę na oko, ku*wa!”. Z powodu kontuzji lekarz nie pozwolił mu kontynuować walki.

Po przegranej Różal spotkał się z krytyką ze strony nie tylko kibiców, ale także innych sportowców, którzy przypomnieli narrację prowadzoną przed walką, kiedy to Marcin Różalski mówił, że chciałby zginąć w ringu, jednak nie mógł walczyć dalej z powodu kontuzji oka.

Do całej sprawy kilkukrotnie odniósł się sam zawodnik, który przepraszał, że nie zginął w trakcie pojedynku i wyjaśnił, że to, co krzyczał w ringu, było odpowiedzią na pytanie sekundanta, a o kontynuowaniu walki nie decydował on, tylko lekarz.

Całą sytuację komentowali między innymi inni sportowcy. Tym razem głos zabrał Marcin Najman, który wspomniał, że być może Różal użył zbyt “wielkich słów”.

Słuchajcie, są walki, z których człowiek nie może być dumny. Ja mam również takie walki na swoim koncie choćby z tym litewskim kulturystą. I przede wszystkim, dlatego że tę walkę odpuściłem. Tego nie powinienem zrobić i wstyd mi jest za to. Natomiast jak pokazuje życie, na każdego kozaka znajdzie się jakiś kozak. Czasami nie warto takich wielkich słów używać w kontekście sportu, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma jakieś swoje słabości. Marcin Różalski wydaje mi się, że wykazał jakąś słabość między drugą a trzecią rundą i tyle w temacie. Natomiast zaklinanie rzeczywistości w moim odczuciu jest niepotrzebne, bo koń, jaki jest, każdy widzi. – powiedział El Testosteron w filmie udostępnionym na kanale ”W ringu z Najmanem”.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments