Zbigniew Boniek skomentował skandal z udziałem Marcina Najmana – ‚debil totalny’

0
fot. FAME MMA / PZPN
fot. FAME MMA / PZPN

Jak zapowiedział, tak zrobił. Prezes PZPN Zbigniew Boniek już rano komunikował, że sobota będzie pięknym dniem. Kilka meczy piłkarskich na wysokim poziomie i jak skomentował prezes – „rodzynek na koniec, czyli stróż Jasnej Góry vs Don Kasjo. Będzie się działo”. – napisał na Twitterze. Można było się spodziewać, że z pewnością były selekcjoner reprezentacji Polski będzie oglądał walki celebrytów na gali FAME MMA 8. W co-main evencie zawalczyć miał Marcin „El Testosteron” Najman z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Co wydarzyło się w trakcie pojedynku Najmana? Zacznijmy od tego, że starcie miało odbyć się w formule bokserskiej. W skrócie – Najman podczas walki z Kasjuszem najwyraźniej pomylił dyscypliny i obalił rywala, następnie wyprowadzając ciosy w parterze. Wszyscy świadkowie byli zszokowani tym co zobaczyli.

Poniekąd nerwowa atmosfera mogłaby usprawiedliwić jeszcze pomyłkę Najmana, jednak to nie był przypadek. Sędzia dał zawodnikowi z Częstochowy minus jeden punkt i upomniał go, aby nie łamał regulaminu i trzymał się zasad walki bokserskiej. Najman nic sobie z tego nie robiąc, sekundę później… kopnął Kasjusza!

W klatce FAME MMA zrobiło się gorąco, interweniowała ochrona, która trzymała i uspokajała „Don Kasjo”. Zobacz szczegóły tego zajścia tutaj.

Prezes PZPN wyczekiwał na walkę „El Testosterona”.

Po chwili nie było co za dużo dodawać. Zbigniew Boniek skomentował:

Prezes PZPN nadmienił również o tym, że zachowanie Najmana spowodowane było totalnym strachem i obawą przed kompromitacją.

Bońkowi najwidoczniej podoba się taka forma rozrywki, niestety organizacja ogłosiła, że w klatce FAME MMA nie zobaczymy już Najmana. Oświadczenie w tej sprawie znajdziecie tutaj.

Źródło: Twitter

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments