Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Zbigniew Boniek skomentował skandal z udziałem Marcina Najmana – ‘debil totalny’

Opublikowane 22 listopada 2020, 02:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. FAME MMA / PZPN
fot. FAME MMA / PZPN

Jak zapowiedział, tak zrobił. Prezes PZPN Zbigniew Boniek już rano komunikował, że sobota będzie pięknym dniem. Kilka meczy piłkarskich na wysokim poziomie i jak skomentował prezes – “rodzynek na koniec, czyli stróż Jasnej Góry vs Don Kasjo. Będzie się działo”. – napisał na Twitterze. Można było się spodziewać, że z pewnością były selekcjoner reprezentacji Polski będzie oglądał walki celebrytów na gali FAME MMA 8. W co-main evencie zawalczyć miał Marcin “El Testosteron” Najman z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Co wydarzyło się w trakcie pojedynku Najmana? Zacznijmy od tego, że starcie miało odbyć się w formule bokserskiej. W skrócie – Najman podczas walki z Kasjuszem najwyraźniej pomylił dyscypliny i obalił rywala, następnie wyprowadzając ciosy w parterze. Wszyscy świadkowie byli zszokowani tym co zobaczyli.

Poniekąd nerwowa atmosfera mogłaby usprawiedliwić jeszcze pomyłkę Najmana, jednak to nie był przypadek. Sędzia dał zawodnikowi z Częstochowy minus jeden punkt i upomniał go, aby nie łamał regulaminu i trzymał się zasad walki bokserskiej. Najman nic sobie z tego nie robiąc, sekundę później… kopnął Kasjusza!

W klatce FAME MMA zrobiło się gorąco, interweniowała ochrona, która trzymała i uspokajała “Don Kasjo”. Zobacz szczegóły tego zajścia tutaj.

Prezes PZPN wyczekiwał na walkę “El Testosterona”.

Po chwili nie było co za dużo dodawać. Zbigniew Boniek skomentował:

Prezes PZPN nadmienił również o tym, że zachowanie Najmana spowodowane było totalnym strachem i obawą przed kompromitacją.

Bońkowi najwidoczniej podoba się taka forma rozrywki, niestety organizacja ogłosiła, że w klatce FAME MMA nie zobaczymy już Najmana. Oświadczenie w tej sprawie znajdziecie tutaj.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO