Kontrowersyjna walka w Rosji. 28-latka zawalczyła z mężczyzną ważącym 240 kilogramów. [WIDEO]

0
fot. YouTube / screenshot
fot. YouTube / screenshot
fot. YouTube / screenshot

Pod koniec listopada byliśmy świadkami kontrowersyjnej walki, w której udział wzięła 28-letnia zawodniczka MMA, Darina Madzyuk. Jej rywalem był bloger Grigorij Czistyakow. Walka kobiety z mężczyzną to jedno, kolejną kwestią jest to, że bloger na wagę wniósł 240 kilogramów! Pomimo tak ogromnej różnicy wagi zwycięstwo odniosła Darina Madzyuk.

Kiedy rozpoczęła się walka najpierw zaatakował bloger, który odpychał 28-latkę i przytrzymywał ją przy siatce. Sędzia upomniał mężczyznę, aby zadawał ciosy, jednak ten nie reagował. Walka przeniosła się na środek oktagonu. Wtedy ruszyła Darina, która zaczęła okładać ciosami 240-kilogramowego zawodnika.

Zobacz również: Pierwsza taka walka w Polsce: kobieta vs. mężczyzna – „Przełamujemy stereotypy”

28-letnia zawodniczka wagi koguciej ogłuszyła Czistyakowa kilkoma szybkimi ciosami i utrzymywała presję, po chwili Grigorij upadł na matę.

Następnie zawodniczka zaczęła bombardować go ciosami w parterze, sędzia był zmuszony przerwać pojedynek, ponieważ bloger nie reagował.

„Po tej walce zacznę aktywnie trenować” – powiedział po walce pokonany Czistyakow.

„Postaram się prowadzić zdrowszy tryb życia. Blogger Nastya Tuki-Tuk będzie moim trenerem”. Następnie zaznaczył – „Stało się. Uderzyła mnie dobrze i upadłem. Chociaż jest mała … Położyłem się na plecach, nie wiedziałem co robić dalej.”

Źródło: rt.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments