Marcin Krakowiak po wygranej na KSW 57. ‚Cieszę się, że skończyłem Kacpra przed czasem’ [WIDEO]

0
Marcin Krakowiak
Marcin Krakowiak / KSW

W drugim pojedynku gali do okrągłej klatki powrócił Kacper Koziorzębski, który świetnie zadebiutował w niej podczas sierpniowego wydarzenia KSW. Jego rywalem był znany  z reality show „Tylko Jeden”, Marcin Krakowiak.

Dynamicznie i ofensywnie rozpoczęli obaj zawodnicy, ani na chwilę nie zwalniając tempa i od początku szukając nokautu. W końcu jednak Krakowiak przerwał wymiany stójkowe i udanie przeniósł walkę do parteru. Starcie szybko jednak wróciło do stójki, a gdy ponownie trafiło do parteru Marcin próbował poddać Kacpra. Ten jednak przetrwał duszenie.

W drugiej rundzie zawodnicy zafundowali sobie prawdziwą wojnę w klatce. W pewnej chwili Marcin Krakowiak trafił rywala kolanem w krocze, ale po krótkiej przerwie starcie szybko wrócił do swojego rytmu. Pod koniec rundy Krakowiak ponownie próbował poddać Koziorzębskiego, ale i tym razem Kacper przetrwał trudne chwile.

Wykończeni wyszli do trzeciej rundy obaj fighterzy, ale cały czas pokazywali niebywałą wolę walki i determinację. Marcin Krakowiak w pewnej chwili ponownie spróbował poddać rywala, tym razem skutecznie.

Tekst: KSW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj