Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Kita twierdzi, że Bedorf boi się walczyć – ‘Postawisz warunki z kosmosu, bo dobrze wiesz, że…’

Kita twierdzi, że Bedorf boi się walczyć - 'Postawisz warunki z kosmosu, bo dobrze wiesz, że...'
Fot. Michał Kita / Karol Bedorf
Opublikowane 23 grudnia 2020, 10:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Pojawiła się kolejna odpowiedź ze strony Michała Kity, tym razem na wiadomość, że Karol Bedorf otwiera temat rewanżowego pojedynku.

Zawodnicy od kilku dni prowadzą konflikt medialny atakując siebie nawzajem. Pierwszy komentarz pojawił się, po walce Kity z De Friesem. Bedorf nawiązał wówczas do tego, jak Masakra nazwał go “pi**ą” – Kim ty w ogóle jesteś? Najpierw zlał cię Damian, później ja Ciebie znokautowałem. Teraz zlał cię Filip. No niezłe masz te „pi*dy” na twarzy. To nic osobistego zarówno z Damianem czy z Filipem potrafimy żyć w sportowej atmosferze, podać sobie dłonie i pogratulować po wygranej lub przegranej walce, bo taki jest właśnie sport. A ty nadal brodzisz w gównie, które sam pod siebie narobiłeś. Nie chcę być złośliwy tak jak ty, więc życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego.

W odpowiedzi Masakra ponownie obraził Bedorfa i tym razem nazwał go “największą pi**ą w historii wagi ciężkiej polskiego MMA“. To wystarczyło byłemu mistrzowi organizacji, aby rozpocząć rozmowy w sprawie rewanżu. Zawodnicy mieli okazję zmierzyć się w 2015 roku, kiedy to stawką pojedynku był mistrzowski pas KSW. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie po tym, jak Bedorf kopnięciem na głowę znokautował Kitę.

SPRAWDŹ WYWIAD Z MICHAŁEM KITĄ PO WALCE NA KSW 57

W tym momencie po raz pierwszy po słynnej Twojej porażce ze mną na KSW 33 przez knockout, otwieram temat rewanżu ! Mój Sztab przystępuje do rozmów nad ponownym starciem: Bedorf vs Kita .
Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie pamiętaj, że nie ty będziesz decydował o tym kiedy będziemy walczyć, tylko mój sztab i KSW o tym zadecyduje
– przekazał w jednym z wpisów Bedorf.

Masakra jest jednak przekonany, że były rywal specjalnie zrobi wszystko, żeby nie doprowadzić do rewanżu, gdyż boi się porażki w 1. rundzie.

masakra_kita_
Karol Bedorf – zostałem już kiedyś “wróżbitą” i przewidziałem wypadnięcie twoje z walki rewanżowej na KSW 39 (ponoć pierwszy raz wyrażasz zgodę na rewanż ?‍♂️???)!!!
Teraz poraz kolejny to zrobię – postawisz KSW warunki? z kosmosu, żeby nie udało się dogadać (bo dobrze wiesz że przegrasz w 1 rundzie!!! ?‍♂️)
Ale nadzieja umiera ostatnia, więc trzymam kciuki za wasze rozmowy…
@ksw_mma Let’s do it!!!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO