Policjant i były zawodnik Bellatora skazany za pobicie kobiety

0
Policjant i były zawodnik Bellatora skazany za pobicie kobiety
Fot. John Hawk, mat. prasowe

John Hawk to 41-letni były zawodnik MMA. Amerykanin ma na swoim koncie 19 walk, 11 zwycięstw, 7 porażek i remis. Swoją karierę rozpoczął w 2009 roku, a zakończył w 2016. Przez ten okres walczył dla 5 różnych organizacji, w tym jednej z największych na świecie – Bellator MMA.

Hawk w 2019 roku dopuścił się przestępstwa, za które został teraz skazany. Jako czynny funkcjonariusz policji w Cleveland w stanie Ohio usłyszał początkowo zarzuty uprowadzenia i napaści pierwszego stopnia na kobietę.

Ostatecznie wycofano pierwszy z zarzutów, a w zamian za przyznanie się do winy, kolejny uznany za napaść drugiego stopnia, ponadto Hawk zobowiązał się do ustąpienia ze stanowiska funkcjonariusza policji.

Kobieta, która została przez niego zaatakowana, trafiła do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu, licznymi złamaniami nosa oraz raną, która wymagała szycia.

Według prokuratury Hawk spotykał się ze swoją, a do napaści miało dojść w domu byłego zawodnika MMA. Napastnik razem z kobietą pili alkohol i kiedy ofiara oświadczyła, że chce wrócić do domu, została uderzona przez Hawka.

Sąd w Cleveland skazał 41-latka na 2 lata w zawieszeniu.

Źródło: bloodyelbow.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments