Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Mariusz Pudzianowski podaje termin powrotu do KSW – ‘Zadajecie mi dziesiątki pytań…’

Mariusz Pudzianowski podaje termin powrotu do klatki - 'Zadajecie mi dziesiątki pytań...'
Fot. Instagram
Opublikowane 7 stycznia 2021, 15:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Od ponad roku nie widzieliśmy w akcji Mariusza Pudzianowskiego, który w końcu oświadczył, że jest gotowy, aby ponownie wejść do klatki i podał termin, w jakim chciałby zawalczyć.

Pudzian w zawodowych sportach walki zadebiutował w 2009 roku i od tego czasu stoczył 21 pojedynków. Zawodnik zwyciężył 14 starć, w tym 8 przez nokaut i raz poddając swojego przeciwnika.

Pudzianowski ostatni pojedynek stoczył w listopadzie 2019 roku. Na gali w Chorwacji wszedł do klatki z Erko Junem. Polak znokautował rywala w 2 drugiej rundzie. W 2020 roku fighter miał zmierzyć się z debiutującym m KSW Quentinem Domingosem, niestety z powodu kontuzji nie doszło do pojedynku, a w minionym roku nie stoczył żadnej walki.

Za pośrednictwem swoich social mediów Pudzianowski przekazał, że już w przyszłym miesiącu chciałby wejść do klatki, jednak patrząc na obecną sytuację w Wielkiej Brytanii, ma obawy odnośnie tego, czy galę na pewno uda się zorganizować w tym terminie.

Zadajecie mi dziesiątki pytań o to, kiedy wchodzę do klatki. Powinienem już luty/marzec wchodzić, ale patrząc na to, co dzieje się w Anglii – obostrzenia jedne, drugie, lockdowny robią. Sam nie wiem, co to z tego wszystkiego będzie. Ja już bym chciał wejść. Cały czas sobie systematycznie, pomalutku, cierpliwie trenuję, a co z te będzie? Zobaczymy – powiedział na Instagramie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO