Joanna Jędrzejczyk zapowiada premierę książki ‚Czarno na białym’ – ‚100% szczerości na ponad 300 stronach’

0
Fot. Joanna Jędrzejczyk, Instagram

Joanna Jędrzejczyk to była mistrzyni UFC, która w ostatnim czasie zrobiła sobie przerwę od występów w oktagonie i zapowiada, że z powrotem nie zamierza się śpieszyć, czeka na odpowiednie warunki.

JJ ostatni raz walczyła w marcu 2020 roku. Po 5 rundach z Zhang Weili sędziowie niejednogłośnie uznali, że lepiej w tym starciu wypadła Chinka. Pojedynek był niezwykle bliski i został ogłoszony najlepszym starciem UFC w minionym roku.

Polka obecnie ma na swoim koncie 20 walk i 16 zwycięstw. Zawodniczka w 2015 roku wywalczyła mistrzostwo UFC w wadze słomkowej, a pas obroniła przez kolejne 5 pojedynków.

JJ zapowiedziała, że jeśli ma wrócić do oktagonu, spełnione muszą być trzy warunki – większe pieniądze, kibice na hali i pojedynek, którego stawką jest mistrzowski tytuł. W najbliższym czasie zawodniczka ma wrócić do treningów w ATT, a następnie rozpocząć rozmowy dotyczące kolejnej walki.

Póki co JJ będzie zajęta premierą wydanej przez nią książki ‚Czarno na białym‚, której premiera odbędzie się 27 stycznia. Fighterka na swoim Instagramie zapowiedziała:

To będzie ważny, dobry rok.🌟 Jak wiecie przed świętami wróciłam z Florydy i każdy pyta kiedy tam wracam🙈 Co prawda plany są ale chyba przesunę tą podróż aż na połowę lutego🤗 Gdyż 27 stycznia to dla mnie mega ważny dzień.😻 Premiera książki „Czarno na białym”.📚 100% szczerości na ponad 300 stronach.🔝 A na okładce zdjęcie mistrza fotografii czarno-białej @szymonbrodziak_official .📸🖤🤍
Czekam na nią razem z wami.🤩 Będę podpisywać całą furę książek dla Was w przyszłym tygodniu.🖋 Bo pierwszych 300 zamówień złożonych w @empikcom będzie właśnie z autografem.🖌📝

Poniżej możemy znaleźć opis książki:

Jeżeli walczysz, jesteś wojownikiem. Dopóki walczysz. O zrozumienie siebie i swoich pragnień. O szczęście.

W życiu Joanny Jędrzejczyk w ostatnich latach wydarzyło się wiele. Wkroczyła w ten czas jako mistrzyni i niepokonana zawodniczka MMA, wzór i inspiracja dla milionów ludzi. Przegrane przyszły potem – w życiu zawodowym i osobistym. Utrata tytułu, śmierć przyjaciółki, zdrada. Jędrzejczyk mówi o tym otwarcie, ponieważ wie, że życie nie jest nieustannym pasmem zwycięstw. Czasami odpowiadamy nie tylko za złe wybory, nie tylko za własne. Niekiedy potrzebne są zmiany, nawet najbardziej bolesne. Bywa, że przegrywamy bitwę, żeby wygrać wojnę.

„Czarno na białym” to opowieść o tym, że aby uszczęśliwić innych, musimy sami być szczęśliwi. Że stając się lepszymi ludźmi, możemy osiągnąć dużo większy sukces w różnych dziedzinach. Ta historia uczy, jak korzystać z czegoś, na co ciężko się pracowało. JJ dojrzała do tego, by cieszyć się życiem, co nie przeszkodziło jej w stoczeniu prawdopodobnie najlepszej walki w historii kobiecego MMA. Walki, która na zawsze zmieniła definicję słowa „przegrana”.

Joanna już niczego nie musi udowadniać. Nawet sobie.

Zobacz również:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments