Sylwester Wardęga trenuje u Marcina Różalskiego? YouTuber udostępnił urywek z treningu [WIDEO]

0
Sylwester Wardęga trenuje u Marcina Różalskiego? YouTuber udostępnił urywek z treningu [WIDEO]
Fot. Marcin Różalski / Sylwester Wardęga, Instagram

Gala FAME MMA 9 odbędzie się już 6 marca. Wciąż nie znamy jeszcze całej karty walk, jednak wczoraj debiutant potwierdził swój występ w pojedynku wieczoru.

Kacper Błoński po swojej ostatniej walce z Marcinem Dubielem rzucił wyzwanie Sylwestrowi Wardędze, a YouTuber postanowił je przyjąć i już niedługo zobaczymy jego debiut w klatce. Na kanale Wataha pojawiło się nagranie zapowiadające starcie.

Wardęga wyjaśnia, że pojedynek odbędzie się w kategorii do 77 kilogramów. Mimo że będzie to jego pierwsza walka i jest około 15 centymetrów niższy, to radzi, aby go z góry nie skreślać.

Wygląda na to, że Wardęga najprawdopodobniej trenuje pod okiem Marcina Różalskiego. Już jakiś czas temu pojawiły się takie przypuszczenia, a Różal w jednym z wywiadów zdradził, że przygotowuje do walki kogoś, kto nigdy wcześniej nie miał styczności z MMA.

Co więcej, na filmie z zapowiedzią starcia znajduje się urywek z treningu, który odbywa się na sali łudząco podobnej do tej, w której ćwiczy Marcin Różalski.

Więcej informacji odnośnie treningów debiutanta, jak i całej gali FAME MMA 9 poznamy na konferencji, która odbędzie się w najbliższą niedzielę.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie