Pudzianowski twarzą w twarz z Bombardierem! Duża różnica warunków fizycznych [FOTO]

0
Pudzianowski po raz pierwszy twarzą w twarz z Bombardierem! Duża różnica warunków fizycznych [FOTO]
Fot. Mariusz Pudzianowski i Bombardier, Facebook

Mariusz Pudzianowski już w sobotę powraca do klatki po najdłuższej przerwie w karierze. Polak stanie do walki z senegalskim Bombardierem. Zawodnicy po raz pierwszy mieli okazję stanąć twarzą w twarz w trakcie programu Koloseum.

Pojedynek w kategorii OPEN będzie main eventem gali KSW 59. Pomiędzy zawodnikami jest duża różnica w doświadczeniu. Mariusz Pudzianowski w swojej karierze stoczył 21 pojedynków, natomiast jego rywal zaledwie dwa. Pudzian ma na swoim koncie walki z doświadczonymi fighterami, w tym z samą czołówką organizacji KSW.

Pojedynki Bombardiera przypominały raczej freak-fighty. Senegalczyk jest mistrzem dwóch federacji – SHC i RECC. W pierwszej walce zmierzył się jednak z innym zapaśnikiem ze swojego kraju Amadou Papisem, a w drugim starciu z Danem Podmore pięściarzem, który chciał spróbować swoich sił w MMA, a obecnie bije się na gołe pięści.

Istotna różnica jest także w warunkach fizycznych. Mariusz Pudzianowski dzień przed oficjalną ceremonią ważył 120,2 kilogramy, natomiast Bombardier przyznał, że w dniu walki będzie ważył najprawdopodobniej około 145 kilogramów.

Co więcej, Senegalczyk jest także wyższy kilkanaście centymetrów. Według informacji KSW Bombardier ma 198 centymetrów wzrostu, natomiast Pudzianowski 186 centymetrów.

Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik jest bardzo pewny siebie przed pojedynkiem na KSW 59. Senegalczyk stwierdził, że jest bardziej kompletnym fighterem niż Pudzian. Polak natomiast nie zamierza lekceważyć rywala, jednak jest świadomy tego, że do klatki wchodzi jako zdecydowany faworyt.

Kurs bukmacherski na wygraną Pudzianowskiego to 1.50. Warto pokusić się również o typ, że Pudzianowski wygra przed czasem, kurs na to zdarzenie wynosi aż 1.80.

Darmowy zakład za 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

Obstaw galę KSW 59! Skorzystaj z promocji i odbierz darmowy zakład za 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

W przypadku przegranej otrzymasz zwrot do 200 zł. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie