Szef KSW zabiera głos w sprawie walki Bombardiera z Pudzianowskim! „Nie otrzymał za to nawet pół euro”

Szef KSW zabiera głos w sprawie walki Bombardiera z Pudzianowksim! "Nie otrzymał za to nawet pół euro"
fot. Facebook / Martin Lewandowski / Mariusz Pudzianowski
Opublikowane 23 marca 2021, 13:11
przez FW
0
0
Brak komentarzy

 W walce wieczoru gali KSW 59 mieliśmy zobaczyć pojedynek dwóch potężnych zawodników. Z ważącym 120,2 kilogramy Mariuszem Pudzianowskim miał zmierzyć cięższy o 31 kilogramów Bombardier, który w dzień walki dostał nagłego ostrego ataku wyrostka robaczkowego. Na ostatni moment znaleziono zastępstwo i z Pudzianowskim zawalczył… ochroniarz Marcina Gortata!

Szef KSW gwarantuje, że walka zawodnika z Białej Rawskiej z Senegalczykiem się odbędzie.

Mogę zagwarantować wszystkim kibicom, że jeśli zdrowie „Bombardiera” na to pozwoli, to ten pojedynek się odbędzie. Mamy deklaracje ze strony obu zawodników, że podtrzymują gotowość zmierzenia się w klatce KSW” – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, komentując galę KSW 59. W jej trakcie nie doszło do zapowiadanej walki Mariusza Pudzianowskiego z Ousmanem Dią z powodu nagłego ostrego ataku wyrostka robaczkowego „Bombaridera”.

Biorąc pod uwagę wszystkie szpitalne restrykcje, musieliśmy poczekać na komplet badań, przede wszystkim tomografię komputerową i diagnozę. Późnym popołudniem dostaliśmy informację, że Ousmane doznał ataku wyrostka i to się kwalifikuje do operacji. Sam zawodnik nie wyraził zgody na zabieg, ale lekarze zdecydowali, że na pewno nie zmierzy się z Pudzianowskim. Kwestie zdrowotne były i są dla nas najważniejsze. Udział w walce byłby dla niego zagrożeniem życia” – wyjaśnia Lewandowski.  

Szef KSW dodał również, że „Bombardier” nie dostał „nawet pół euro”, ponieważ ostatecznie nie doszło do jego walki.

Dia wciąż ma z nami ważny kontrakt. Wykonał dużo pracy w zakresie promocji i nie otrzymał za to nawet pół euro, ponieważ nie doszło do walki. Jemu naprawdę zależało na tym występie, bo to się wiązało z wynagrodzeniem. Dlatego chcemy do tej walki doprowadzić jeszcze w tym roku” – deklaruje Martin Lewandowski. 

Źródło: kswmma.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO