środa, 28 lipca, 2021
Strona głównaKSWSzef KSW zabiera głos w sprawie walki Bombardiera z Pudzianowskim! "Nie otrzymał...

Szef KSW zabiera głos w sprawie walki Bombardiera z Pudzianowskim! „Nie otrzymał za to nawet pół euro”

 W walce wieczoru gali KSW 59 mieliśmy zobaczyć pojedynek dwóch potężnych zawodników. Z ważącym 120,2 kilogramy Mariuszem Pudzianowskim miał zmierzyć cięższy o 31 kilogramów Bombardier, który w dzień walki dostał nagłego ostrego ataku wyrostka robaczkowego. Na ostatni moment znaleziono zastępstwo i z Pudzianowskim zawalczył… ochroniarz Marcina Gortata!

Szef KSW gwarantuje, że walka zawodnika z Białej Rawskiej z Senegalczykiem się odbędzie.

Mogę zagwarantować wszystkim kibicom, że jeśli zdrowie „Bombardiera” na to pozwoli, to ten pojedynek się odbędzie. Mamy deklaracje ze strony obu zawodników, że podtrzymują gotowość zmierzenia się w klatce KSW” – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, komentując galę KSW 59. W jej trakcie nie doszło do zapowiadanej walki Mariusza Pudzianowskiego z Ousmanem Dią z powodu nagłego ostrego ataku wyrostka robaczkowego „Bombaridera”.

Biorąc pod uwagę wszystkie szpitalne restrykcje, musieliśmy poczekać na komplet badań, przede wszystkim tomografię komputerową i diagnozę. Późnym popołudniem dostaliśmy informację, że Ousmane doznał ataku wyrostka i to się kwalifikuje do operacji. Sam zawodnik nie wyraził zgody na zabieg, ale lekarze zdecydowali, że na pewno nie zmierzy się z Pudzianowskim. Kwestie zdrowotne były i są dla nas najważniejsze. Udział w walce byłby dla niego zagrożeniem życia” – wyjaśnia Lewandowski.  

Szef KSW dodał również, że „Bombardier” nie dostał „nawet pół euro”, ponieważ ostatecznie nie doszło do jego walki.

Dia wciąż ma z nami ważny kontrakt. Wykonał dużo pracy w zakresie promocji i nie otrzymał za to nawet pół euro, ponieważ nie doszło do walki. Jemu naprawdę zależało na tym występie, bo to się wiązało z wynagrodzeniem. Dlatego chcemy do tej walki doprowadzić jeszcze w tym roku” – deklaruje Martin Lewandowski. 

YouTube video

Źródło: kswmma.com

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Pudzianowski potwierdza! Trwają rozmowy w sprawie walki z „Górą”! „Jak spełnią...

0
Niedawno Was informowaliśmy, że nasz rodak Mariusz Pudzianowski wyraził chęć walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem. Pierwotnie Islandczyk miał we wrześniu zawalczyć z Eddie Hallem, lecz ten doznał kontuzji. Od razu pojawiły się spekulacje, że to właśnie „Pudzian” może być nowym rywalem Bjornssona. Wszystko na to wskazuje, że ostatecznie może dojść do takiej walki.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x