Don Kasjo wyszedłby do walki z Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim! „Nie bałbym się, bo robiłem z dużo cięższymi”

0
Don Kasjo wyszedłby do walki z Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim!
fot. Screenshot YouTube / FAME MMA

Zostało kilkanaście dni do długo oczekiwanej walki Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke. Dzisiaj odbył się cage, w którym uczestnik Warsaw Shore rozmawiał z Boxdelem. W trakcie trwania programu do studia dzwonili widzowie, którzy zadawali przeróżne pytania.

Walka „Don Kasjo” z Normanem Parke pobije prawdopodobnie wszelkie rekordy sprzedaży PPV w Polsce. Już teraz włodarze zastanawiają się co będzie, jeśli faktycznie pewny siebie Życiński wygra z Irlandczykiem.

Kursy bukmacherskie na walkę Życiński vs. Parke i całą galę FAME MMA 10 znajdziesz tylko i wyłącznie tutaj.

OTWÓRZ KONTO TUTAJ I ODBIERZ BONUS NA FAME MMA 10

Boxdel postanowił zapytać o potencjalne starcie z Arturem Szpilką, który swoją kolejną walkę stoczy już w maju z Łukaszem Różańskim. Przypomnijmy, że w FAME MMA walczy również narzeczona pięściarza z Wieliczki, Kamila Wybrańczyk.

Już od kilku miesięcy głośno mówi się o ewentualnym debiucie Szpilki w formule MMA. Jeden z właścicieli podczas trwania programu zapytał Don Kasjo oto, czy pokonałby Szpilkę w boksie.

Don Kasjo o walce ze Szpilką i Pudzianowskim

„Nie jestem w stanie stwierdzić, czy bym go pokonał ale wyszedłbym z nim. Jakbyście zaproponowali i on by chciał to czemu nie. To jest twarz polskiego boksu, Artur Szpilka. On ma bardzo duże umiejętności stójkowe, plus przewaga wagi to by dużo zrobiło. I tak po ważeniu byłby dużo cięższy, a ja to jedynie tyje przez melanż.” – stwierdził Kasjusz.

Kilka sekund później do studia dodzwonił się jeden z fanów, który zapytał o walkę z… Mariuszem Pudzianowskim!

„Tak oczywiście. Z Mariuszem Pudzianowskim w boksie nie ma problemu, nie musiałbym nawet robić wagi. Nie bałbym się, bo robiłem z dużo cięższymi. Uważam, że Mariusz ma dużą przewagę w parterze, ma duże umiejętności, ma dużą siłę ale boks jest trochę inny. Pytacie mnie o tego i o tego rywala, ja szanuje polskich sportowców i Mariusza Pudzianowskiego bardzo szanuje, ale jeśli dostałbym taką propozycję, to czemu miałbym z niej nie skorzystać.” – zaznacza Życiński.

Cała wypowiedź tutaj:

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie