Brat Narkuna zadebiutuje w MMA? „Były oferty, chodziło o dobrze znane nazwiska”

0
Brat Narkuna zadebiutuje w MMA?
Fot. Artur i Tomasz, Instagram

W ostatnią sobotę zobaczyliśmy rewanżowy pojedynek pomiędzy Tomaszem Narkunem i Philem de Friesem. Rewanżowe starcie było walką wieczoru gali KSW 60.

To już drugi pojedynek tych zawodników. Pierwszy miał miejsce na KSW 47. Wówczas były zawodnik UFC zdominował polskiego fightera i odniósł pewne zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów. Wielu kibiców nie rozumiało, czemu Narkun dostał drugą szansę, skoro w pierwszym starciu został zdeklasowany.

Mistrz wagi półciężkiej chcąc zrewanżować się za porażkę i zdobyć drugi pas KSW zapowiedział, że znokautuje de Friesa w pierwszej lub drugiej rundzie. Tak się jednak nie stało. Tomasz Narkun źle podszedł do tego starcia. Był aż 18 kilogramów lżejszy od Brytyjczyka.

Mistrz wagi ciężkiej wykorzystał swoją przewagę i w drugiej rundzie tak długo wyprowadzał ciosy na głowę unieruchomionego Narkuna, aż sędzia zdecydował, że to już odpowiedni moment, by zakończyć starcie. Polak nie był w stanie uciec spod znacznie większego rywala.

Po walce ku zaskoczeniu fanów Tomasz Narkun podziękował swojemu przeciwnikowi – Dziękuję Philowi za pojedynek, okazał się lepszy tego wieczoru. Jesteś wielkim wojownikiem! Dziękuję Wam wszystkim za doping i wsparcie, jesteście kochani najlepsi. Każda przegrana jest nauką. Wyciągamy wnioski i lecimy dalej! „Można mnie pokonać, ale nigdy złamać”

Co ciekawe, o potencjalne starcie w MMA zapytany został brat Tomasza, Artur, który rozmawiał z portalem Polsat Sport. Na Instagramie zawodnika KSW można znaleźć materiały, na których bracia razem trenują.

Artur przyznał, że otrzymał już ciekawe propozycje walk – Były już jakieś oferty. Nie powiem, że jestem specjalnie wybredny. Nie będę szedł drogą Tomka, na co dzień zajmuję się innymi rzeczami w życiu. MMA to moja pasja, ja tym żyję. Nie będę jednak takim pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Były oferty. Nie chcę zdradzać szczegółów. Chodziło o walki z nazwiskami bardzo dobrze znanymi w Polsce.

Źródło: Polsat Sport

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie