sobota, 24 lipca, 2021
Strona głównaKSWJuras o przyszłości KSW: "Będzie ciężko sprzedawać PPV, bo jak pokazują wyniki...

Juras o przyszłości KSW: „Będzie ciężko sprzedawać PPV, bo jak pokazują wyniki ostatnich czasów…”

Łukasz Jurkowski w ostatniej rozmowie z Mateuszem Borkiem w Newonce zaznaczył, że w niedalekiej przyszłości największa polska organizacja MMA może mieć problemy ze sprzedażą PPV.

Zawodnik KSW z dziennikarzem rozmawiał m.in. o swoim powrocie do klatki i kolejnej walce, w której zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, przy okazji poruszono temat odejścia z organizacji kluczowych gwiazd, co będzie miało istotny wpływ na przyszłość Konfrontacji Sztuk Walki.

Na czerwcowej gali KSW 61 Juras powróci do klatki po blisko 2-letniej przerwie. Ostatni raz walczył w 2019 roku na KSW 48. Wygrał w pierwszej rundzie po upływie nieco ponad minuty. Sędzia przegrał starcie z powodu kontuzji rywala Stjepana Bekavaca.

Jurkowski miał walczyć z Szymonem Kołeckim i na takie zestawienie liczyli kibice. Pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim mocno zaskoczył wszystkich zainteresowanych. Pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Zawodnik przyznał, że nie ma sensu szukać tutaj sportowych akcentów, chodzi natomiast o zrobienie show, co z całą pewnością może zagwarantować. Dodał również, że jeśli wygra walkę z Pudzianem, na pewno zawalczy z Kołeckim.

W rozmowie poruszony został temat zawodników, którzy niedługo pożegnają się z organizacją. Niedawno Michał Materla postanowił nie przedłużać kontraktu z KSW i przeszedł do EFM Show. Mariusz Pudzianowski przyznał, że zostało mu zaledwie kilka walk przed zakończeniem kariery. Niedługo możemy zobaczyć także przejście na emeryturę Mameda Khalidova.

Juras potwierdza, że są to trzy nazwiska, które przyciągały najwięcej kibiców i bez nich organizacja może mieć problemy. Przez Mateusza Borka został zapytany o to, jak patrzy na rozwój biznesu KSW. Dziennikarza zaznaczył, że trudnością może być znalezienie nowych gwiazd, które będą łączyć w sobie sport i charyzmę, którą przyciągną kibiców.

To będzie problem organizacji w przeciągu najbliższych 2-3 lat. Teraz jest czas, żeby Maciek i Martin myśleli jak wykreować kolejne gwiazdy, tak jak zrobili to swego czasu z Mamedem Khalidovem, bo on jest najlepszym przykładem takiego zawodnika, który w spektakularny sposób walczył, dodatkowo jego osobowość pozwoliła na to, by pokazać go szerokiej publiczności i zrobić z niego gwiazdę – powiedział Juras.

Mamed skończy się bić, co myślę, że jest kwestią dwóch lat, no bo czas ucieka i myślę, że chłopaki nie będą chcieli się rozmieniać na drobne. Odejdzie Pudzian, odszedł Materla, będzie ciężko sprzedawać PPV, bo jak pokazują sprzedażowe wyniki organizacji ostatnich czasów, kiedy nie ma jednego z tej trójki, no to ta sprzedaż PPV leci na łeb na szyję – dodał.

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Szef FAME MMA o współpracy z KSW: „Chciałbym bardzo. Myślę, że...

0
Krzysztof Rozpara w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że chciałby podjąć współpracę z organizacją KSW, która przyniosłaby korzyści całej dyscyplinie MMA w Polsce.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x