Niedziela, 19 Maja, 2024

Mariusz Pudzianowski zaskoczy Jurasa high kickiem? “Nie jest źle, jak na 44 lata…” [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski zaskoczy Jurasa high kickiem? "Nie jest źle, jak na 44 lata..." [WIDEO]
Fot. Instagram
Opublikowane 26 maja 2021, 09:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W sobotę 5 czerwca odbędzie się gala KSW 61, na której w walce wieczoru zobaczymy powrót Łukasza Jurkowskiego. Jego przeciwnikiem będzie były strongman Mariusz Pudzianowski.

Dla Jurasa będzie to debiut w wadze ciężkiej. Fighter powraca po blisko 2-letniej przerwie. Ostatni raz walczył na gali KSW 49. Wówczas zmierzył się ze Stjepanem Bekavacem, z którym wygrał w pierwszej rundzie. Łącznie w całej karierze stoczył 28 pojedynków i wygrał 17 razy, w tym 11 przed czasem.

Jak sam przyznał, całe zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim rozpoczęło się od żartu. Na gali KSW 59 Pudzian miał zmierzyć się z Bombardierem, jednak ten trafił do szpitala. Jurkowski zaproponował wtedy, że może wskoczyć na zastępstwo za ważącego ponad 150 kilogramów zapaśnika z Senegalu. Pudzianowskiemu spodobał się ten pomysł i w ciągu kilku dni organizacja przygotowała starcie wieczoru KSW 61.

Dla Pudziana walka z Jurasem będzie 22 pojedynkiem w karierze. Dotychczas zwyciężył 14 razy. W ostatniej walce pokonał Nikolę Milanovicia, który na ostatnią chwilę zastąpił Senegalczyka. Były strongman pojedynek skończył w pierwszej rundzie.

Zarówno Juras, jaki i Pudzianowski zapowiadają, że w klatce kibice zobaczą krwawe show – Ja dam z siebie wszystko na pewno. To mogę wam obiecać. Będzie na pewno, na co popatrzeć. Krew się będzie lała. A później, nie ma między nami złej, idziemy na Johny’ego – przyznał Pudzianowski.

Do końca maja trwa specjalna promocja na galę KSW 61.Cena za wykupienie wcześniejszego dostępu do transmisji PPV wynosi jedynie 35 zł.

—> Wykup swój dostęp do KSW 61 teraz <—

MARIUSZ PUDZIANOWSKI ZASKOCZY JURASA WYSOKIM KOPNIĘCIEM?

Były strongman jest dużym faworytem w tej walce. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że pokona Łukasz Jurkowskiego, który zapewne nie jest w najlepszej formie. Całkiem inaczej wygląda to u Pudziana, który mimo wieku zaskakuje dobrą dyspozycją.

Tym razem fighter pokazał: “jak stary dziadek się rozciąga“. W odpowiedzi na nagranie, które umieścił na Instagramie, Juras opisał – Ok, zapisać…uważać na high kicki.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO