Denis Załęcki o walkach 3 na 3: „Wychodzą tacy, którzy po prostu lubią się napierda**ć, bo może zostać zawodnik sam na trzech”

0
Denis Załęcki o walkach 3 na 3:
Fot. YouTube

Już dzisiaj o 19:00 rozpocznie się pierwsza edycja gali The War. Projekt stworzony przez Denisa Załęckiego wzbudza duże zainteresowanie za sprawą turnieju 3 na 3.

W takiej formule cztery ekipy powalczą o 150 tysięcy złotych. Organizator tak zapowiada brutalne starcia 3 na 3 – 95 procent z was nigdy nie zobaczy takich walk, jakie odbędą się na The War. Ja widziałem takie walki. Sam w nich brałem udział. Nie porównasz tego do niczego, do żadnych walk 1 na 1. Jest naprawdę ekstremalnie kur*a i krwawo.

Na wczorajszej ceremonii miało miejsce ważenie oraz wylosowanie zestawień i face to face. Elana & Stal zmierzy się z ekipą Sithów, natomiast rywalami Górnika Wałbrzych są chuligani z Dębica Wisłoka.

THE WAR: Jak wykupić PPV? CENA PPV. Oglądaj walki na gołe pięści. Ile kosztuje?

Jeśli chodzi o walki 3 na 3, Denis Załęcki przyznał, że jest to formuła, w której udział biorą charakterni zawodnicy gotowi stawić czoła większej liczbie rywali. W takim starciu może zdarzyć się tak, że jeden zawodnik będzie musiał zmierzyć się z trzema przeciwnikami.

Walki 1 na 1, a 3 na 3 będzie dzieliła ogromna przepaść. Do walk 3 na 3 wychodzą chłopacy, którzy chcą się posprawdzać, mają charakter, po prostu lubią się napierd*lać i nie kalkulują. Po prostu może tak się zdarzyć, że zostanie sam zawodnik na trzech. A sam wiem po sobie, że jak się napierda*ałem z 3-4 i nie dawałem rady, to łapałem to, co miałem pod ręką, a tutaj nie ma takiej opcji – powiedział Bad Boy.

GDZIE OGLĄDAĆ THE WAR?

Transmisja z gali odbędzie się 11 czerwca – w piątek. Pojedynki będzie można obejrzeć tylko po wykupieniu płatnej transmisji PPV. Zaleca się wykupienie wcześniejszego dostępu.

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Wykup dostęp -> tutaj

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie