środa, 22 września, 2021
Strona głównaThe War(VIDEO) Zbigniew Rybak: "Nie chcą się z Arką Gdynia bić. To przez...

(VIDEO) Zbigniew Rybak: „Nie chcą się z Arką Gdynia bić. To przez mentalność tych młodych ludzi”

Za nami pierwsza, historyczna gala The War. Poza pojedynkami na gołe pięści 1vs1 zobaczyliśmy także turniej 3vs3, w którym jednak nie doszło do finałowego pojedynku.

Tradycyjne zawody zwyciężył Adam Viking Biegański, który zdobył główną nagrodę w postaci 50 tysięcy złotych. Jeśli chodzi o starcia grupowe, w pierwszej walce Górnik Wałbrzych w niecałą minutę pokonał Wisłokę Dębica, a Elana & Stal w kilkadziesiąt sekund zdemolowała Sithów.

Niestety z powodu kontuzji zawodników Górnika Wałbrzych nie doszło do finałowego pojedynku. Nagroda w wysokości 150 tysięcy złotych nie trafiła do żadnej z ekip.

Gościem na The War, który komentował walki na gołe pięści, był Zbigniew Rybak, legenda ruchu kibicowskiego i chuligan Arki Gdynia. W rozmowie przed galą przyznał, że pojawił się na gali również po to, żeby wyjaśnić kilka spraw, które mu się nie podobają.

Jak się coś komuś mówi, to trzeba dotrzymywać słowa. Jeżeli ktoś się umawia i mówi, że chce podjąć rękawice, a ktoś tych rękawic nie podejmuje, to jest nieładnie. W takim środowisku powinien być dyskredytowany i wyrzucony poza nawias. Mówię tutaj o kibicach Arki. W ciągu roku rękawica trzy razy została rzucona, wszystko zostało dogadane, ustalone i nie została podniesiona – powiedział Rybak.

Nie chcą się z Arką bić. Ja uważam, że to przez mentalność tych młodych ludzi. Oni patrzą inaczej na świat – swój punkt widzenia Zbigniew Rybak przedstawia w poniższym wywiadzie, w którym można znaleźć całą wypowiedź legendarnego chuligana.

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Canelo Alvarez komentuje zadymę podczas face-to-face! „Ten gość mówił o...

0
Za nami konferencja prasowa przed pojedynkiem Canelo Alvareza z Calebem Plantem. Podczas face to face pomiędzy zawodnikami doszło do bójki. Po całej sytuacji głos zabrał jeden, jak i drugi zawodnik! Panowie nie przebierają w słowach.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x