piątek, 17 września, 2021
Strona głównaFame MMARóżal o organizacjach freakowych: "Co niektórzy biorą udział w konkursie na zaniżanie...

Różal o organizacjach freakowych: „Co niektórzy biorą udział w konkursie na zaniżanie poziomu gówna”

Marcin Różalski w najnowszym wywiadzie w ostrych słowach odniósł się do wciąż powstających nowych organizacji freakowych i poziomu, jaki prezentują.

Fame MMA to aktualnie największa federacja freak-fightowa w Polsce, która od maja 2018 roku zorganizowała 10 gal. Jak zdradził Krzysztof Rozpara, ostatnie wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i wykupionych zostało 510 tysięcy subskrypcji PPV.

Wysoką oglądalność organizacja zawdzięcza tak zwanym dymom, czyli konfliktom pomiędzy zawodnikami. Marcin Różalski, który rozmawiał z portalem mymma.pl, przyznał, że wspiera FAME MMA, jednak walczą tam pewne osoby, które nie powinny brać udziału w tego typu wydarzeniach ze względu na swoje zachowanie:

Zarzucają mi, że sam promowałem FAME MMA. Tak, ja nadal promuję FAME MMA. Jeśli chodzi o projekt, to ja kibicuję temu projektowi jak najbardziej. Tylko temu projektowi. Ale nawet w FAME-ie nie powinny brać udziału pewne osoby, a nawet nie powinno dochodzić do pewnych zachowań. Niektóre z nich powinny być tłamszone, bo one są na siłę. To takie sztuczne -powiedział Różalski.

Po wielkim sukcesie Fame MMA zaczęły powstawać nowe organizacje. Wiele z nich próbując szybko zyskać rozgłos, postawiło na mocne wymiany zdań i konflikty, które w większości przypadków nie są prawdziwe. Różalski przyznał, że te federacje prześcigają się w tym, kto zaprezentuje niższy poziom.

Ale teraz i FAME czuje oddech konkurencji, bo powstają nowe organizacje freakowe i najśmieszniejsze jest to, że co niektórzy biorą udział w konkursie na zaniżanie poziomu gówna. Tak jak w sporcie chcesz być wyżej, chcesz przezwyciężać swoje słabości, to tutaj masz konkurs na to, kto bardziej komu naubliża, kto zrobi większy syf, kto się bardziej sprzeda w kategorii, że dostanie pieniądze od organizatorów za to, żeby zrobić jakiś gnój. To jest słabe – stwierdził Różal.

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Artur Szpilka miał być sparingpartnerem Anthony’ego Joshuy!? „Miałem ofertę. Nogę...

0
Kilka dni temu bardzo głośno zrobiło się za sprawą Artura Szpilki, który wyznał, że prędzej zobaczymy go w formule MMA niż walce bokserskiej. Pięściarz z Wieliczki przyznał, że nie interesuje go walka z żadnym freak fighterem, a czysto sportowe starcie najlepiej z innym pięściarzem. "Szpila" udzielił właśnie wywiadu, w którym stwierdził, że dostaje dalej oferty z boksu, a ostatnią było bycie sparingpartnerem jednego z zawodników walki Joshua vs Usyk, do której dojdzie już 25 września.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x