Wtorek, 21 Maja, 2024

Wiemy, kto będzie komentował kolejne gale KSW! Zastąpią oni Łukasza Jurkowskiego i Andrzeja Janisza

Wiemy, kto będzie komentował kolejne gale KSW! Zastąpią oni Łukasza Jurkowskiego i Andrzeja Janisza
Fot. Instagram
Opublikowane 7 grudnia 2021, 11:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

KSW w ostatnim czasie dokonało sporych zmian, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Już niedługo przy mikrofonie nie usłyszymy duetu Juras & Janisz.

Po 17-latach organizacja postanowiła zakończyć współpracę z telewizją Polsat i tym samym przeszła na platformę streamingową Viaplay. KSW działało razem z Polsatem od drugiej gali, która miała miejsce w 2004 roku.

Od 2009 roku i starcia Pudzianowski vs Najman gale mogliśmy oglądać w otwartym kanale. Natomiast po trzech latach musieliśmy wykupić PPV, aby uzyskać dostęp do wydarzeń.

Tym razem będzie to wyglądało całkiem inaczej. Już za niecałe dwa tygodnie zobaczymy galę KSW 65 i największy pojedynek w historii organizacji, czyli starcie Khalidov vs Soldić o tytuł dywizji średniej.

Jak już wiemy, w 2022 roku zobaczymy aż 12 imprez KSW. Pierwsza z nich, czyli KSW 66 odbędzie się 15 stycznia w Szczecinie. W main evencie czeka na nas walka Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski o pas wagi lekkiej.

Wydarzenia nie wykupimy już w systemie PPV. Tym razem musimy nabyć miesięczną subskrypcję na platformie Viaplay. Wraz z nią uzyskamy dostęp nie tylko do KSW, ale także innych wydarzeń sporotwych, w tym m.in. meczów Bundesligi czy też Ligi Europy.

Wraz z zakończeniem współpracy z Polsatem do KSW powrócił Mateusz Borek. Niestety jednocześnie z organizacji odeszli komentatorzy Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz, których słyszeliśmy przez wiele lat.

Na swoich social mediach “Juras” podał trzy nazwiska. Zdradził, że już na KSW 65 usłyszymy Dominika Durniata, Macieja Turskiego i Alberta Odzimkowskiego.

– Z racji tego, że w czwartek Legia gra ze Spartakiem nagraliśmy „Jurasówke” wcześniej! Gościem @MaciejKawulski który zdradził wiele ciekawych spraw dotyczących nowej drogi KSW.

Kto nowym komentatorem? Trójkąt @DDurniat @m_turski @OdzimkowskiMMA

Bardzo dobry wybór👏🏻👊🏻 – napisał Jurkowski.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO