wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaKSWRankingi dostępne po raz pierwszy w historii KSW! Kibice będą mocno zaskoczeni

Rankingi dostępne po raz pierwszy w historii KSW! Kibice będą mocno zaskoczeni

Organizacja KSW w ostatnim czasie zdecydowała się na duże zmiany. Po raz pierwszy od początku działalności wprowadziła to, na co czekało wielu kibiców.

Najpierw w ostatnich miesiącach KSW ogłosiło, że kończy swoją współpracę z Polsatem, przenosi się na platformę Viaplay i w 2022 roku zorganizuje aż 12 gal. Teraz po blisko 18 latach działalności największa polska federacja MMA wprowadziła długo wyczekiwany ranking zawodników.

KSW poszło w ślady m.in. UFC i opublikowało klasyfikację dla każdej z kategorii wagowych. Jednak w przeciwieństwie do amerykańskiego giganta nie jest to top 15, a jedynie top 5. Wynika to z braku zawodników, m.in. w takiej dywizji jak półciężka.

Nie najlepiej wygląda sytuacja w kategorii kobiet. Nie ma tam żadnej mistrzyni, a organizacja zdecydowała się na połączenie dywizji słomkowej i muszej.

Zaskakująco wysokie 3. miejsce ma m.in. Mariusz Pudzianowski. Co prawda jest po serii 4 zwycięstw, ale poza starciem z Łukaszem Jurkowskim pozostałe walki można uznać za freak fighty. Pokonał bowiem „Bombardiera”, Nikole Milanovicia i Erko Juna.

Co ciekawe, na 1. miejscu kategorii półciężkiej znajduje się Ibragim Chuzhigaev najbliższy rywal Tomasza Narkuna, który jeszcze nie stoczył żadnego pojedynku w organizacji KSW.

Cały ranking KSW znajdziecie poniżej:

Źródło: KSW

- Advertisement -

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.