Okniński o kolejnym rywalu Kołeckiego: „Wolałbym, żeby walczył z Soldiciem niż z Narkunem, bo…”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 stycznia 2022, 10:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie potencjalnego rywala do Szymona Kołeckiego. Przyznał, że chciałby, aby ten w kolejnej walce zmierzył się z podwójnym mistrzem KSW.

Roberto Soldić po ostatniej wygranej z Mamedem Khalidovem ogłosił, że chce spróbować swoich sił w kategorii półciężkiej. Po zwycięstwie na KSW 65 rzucił wyzwanie ówczesnemu mistrzowi Tomaszowi Narkunowi.

Trener na swoich social mediach zaproponował, aby wcześniej doprowadzić do starcia Szymona Kołeckiego z Roberto Soldiciem. Walka mogłaby być eliminatorem do mistrzowskiego tytułu. Okniński wyjaśnił, że rozmawiał ze swoim podopiecznym i on również jest zainteresowany takim pojedynkiem.

Przypomnijmy, Kołecki aktualnie nie jest zawodnikiem KSW. Odszedł z organizacji po nieudanych negocjacjach dotyczących walki o pas z Tomaszem Narkunem. Wieloletni mistrz kategorii półciężkiej stracił jednak swój tytuł w ostatnim starciu.

Po przegranej z Ibragimem Chuzhigaevem zażądał natychmiastowego rewanżu, ale szef KSW przyznał, że takiego nie dostanie. W kategorii półciężkiej doszło więc do sporych zmian. Mirosław Okniński proponuje eliminator pomiędzy Kołeckim i Soldiciem, natomiast Chorwat za pośrednictwem social mediów zgodził się już na starcie z Rosjaninem.

W wywiadzie dla fansportu.pl trener przyznał, że wolałby, gdyby doszło do pojedynku byłego sztangisty z podwójnym mistrzem KSW, gdyż Tomasz Narkun jest rywalem niewygodnym ze względu na swój styl walki.

– Bo Soldić chciał Narkuna w 93 kg. No to ja mówię spoko, jak Narkuna chcę, to na pewno by wziął Kołeckiego. No to jak on rzucił wyzwanie Narkunowi, to my… Ja bym wolał, żeby Kołecki się bił z Soldiciem, bo mi bardziej pasuje stylistycznie, niż Narkun i po prostu moglibyśmy zrobić… Mógłby walczyć z Soldiciem.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO