(VIDEO) Z nożem na boisko! Straszne sceny podczas meczu w Brazylii

Opublikowane 23 stycznia 2022, 13:30
0
0

Podczas jednego ze spotkań rozgrywanego w Brazylii doszło do niebezpiecznej sytuacji. W końcowych minutach meczu na boisko wtargnął kibic, który w ręku trzymał nóż.

Wydarzenia te miału miejsce podczas turnieju Copinha. Są to rozgrywki, w których udział biorą młodzieżowe drużyny najpopularniejszych brazylijskich klubów. W półfinale tych rozgrywek grały ekipy Sao Paulo i Palmeiras.

Palmeiras wygrało ten mecz 1:0, a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Giovani. Młody zawodnik otworzył wynik rywalizacji już w 4. minucie.

Gdy upływał już doliczony czas drugiej połowy meczu, na boisko wtargnęło dwóch sympatyków drużyny z Sao Paulo. Jeden z nich uzbrojony był w nóż.

Podczas incydentu nikt nie ucierpiał, ponieważ w porę zareagował gracz Sao Paulo Caio Matheus. Na murawie chwilę później pojawili się policjanci, którzy wyprowadzili obu kibiców.

Cała ta sytuacja sprawiła, że zawodnicy Palmeiras nie chcieli już kontynuować spotkania. Ostatecznie zostało one jednak dograne do końca.

Palmeiras w finale turnieju zmierzy się z drużyną Santosu. Mecz zostanie rozegrany we wtorek o godzinie 20:00.

Źródło: Twitter