Oświadczenie GLORY w sprawie awantury na walce Wrzoska! „Przerwaliśmy wydarzenie na prośbę…”

Fot. Twitter
Opublikowane 20 marca 2022, 11:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Organizacja GLORY wydała oświadczenie w sprawie wielkich zamieszek, jakie miały miejsce podczas wczorajszej gali w Belgii.

Arkadiusz Wrzosek, który ponownie zmierzył się z legendą kickboxingu Badrem Harim, po raz kolejny miał szansę na wielkie zwycięstwo. W drugiej odsłonie trafił mocnym kolanem, po którym rywal był liczony. Wydawało się, że Polak nie wypuści już zwycięstwa z rąk, jednak walka została przerwana.

Po nokdaunie doszło do awantury. Wrzosek i organizacja próbowali uspokoić kibiców, kiedy Badr Hari prowokował ich jeszcze bardziej. Jak się później okazało, miał już poważne problemy – złamany nos i rozbitą nogę. Niestety zamieszki przybrały na sile i wydarzenie zostało przerwane.

Oświadczenie organizacji GLORY

Wielu kibiców jest wściekłych na samą organizację, która nie zadbała o bezpieczeństwo. Część widzów żąda również zwrotu pieniędzy za wykupioną subskrypcję PPV, gdyż nie tylko nie zobaczyli do końca walki Wrzosek vs Hari, ale także main eventu gali GLORY 80.

Organizacja za pośrednictwem social mediów zabrała głos i przeprosiła wszystkich kibiców, którzy ze względu na awanturę nie mogli do końca obejrzeć gali.

GLORY wyraża głęboki żal, że gala GLORY 80 została przerwana przez ludzi zachowujących się niebezpiecznie. Nigdy nie tolerujemy ani nie akceptujemy zachowania, które naraża na niebezpieczeństwo innych kibiców, którzy przyszli na nasze wydarzenie, aby cieszyć się topowym sportem. Na prośbę policji miasta Hasselt przerwaliśmy wydarzenie po drugiej rundzie walki Hari vs Wrzosek.

– Przepraszamy kibiców, którzy nie mogli zobaczyć walki do końca oraz starcia Ben Saddik vs Rigters. Przepraszamy także zawodników, którzy ciężko trenowali i nie mogli zawalczyć. Sztuki walki to sport szacunku i uczciwej rywalizacji wewnątrz i poza ringiem.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments