Trener Okniński o walce Amadeusza Ferrariego: „Martwię się o Polaka. Długo będzie dochodził do siebie po…”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 22 marca 2022, 11:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana gala FAME 13. Już w tę sobotę największa polska organizacja freakowa powraca z emocjonującymi pojedynkami.

W klatce zobaczymy m.in. jedną z największych gwiazd federacji Amadeusz „Ferrariego” Roślika, który stoczy już trzeci pojedynek z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Starci ma być ostatecznym zakończeniem konfliktu, który trwa już od dłuższego czasu.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Mirosław Okniński o walce „Ferrariego” z „Polakiem”

Mirosław Okniński, który pojawi się w narożniku „Ferrariego”, nie ma wątpliwości, jak będzie wyglądać nadchodzące starcie. Już wcześniej trener wypowiadał się na temat pojedynku i między innymi w rozmowie z 6PAK.TV stwierdził:

– Od pierwszej sekundy idziemy po nokaut. Po ciężkie KO. Tam będzie taki wjazd, na takiej petardzie, że publiczność zwariuje. Polak będzie fruwał. Od pierwszej sekundy, jak wyjdzie Ferrari do walki, to będzie tak wystrzelony, że po prostu Polak się schowa w dziurę. Agresja, presja, od początku nie będzie litości.

Na ostatniej konferencji „Ferrari” ogłosił jednak, że ma kontuzję i chciał wycofać się z walki. Ostatecznie zostały zmienione zasady i nie będzie to pojedynek MMA, a starcie bokserskie, w rękawicach meksykańskich. Zawodnicy stoczą trzy rudny po 2 minuty. Początkowo miał być to pojedynek no limit.

Trener jednak nie zmienił zdania co do pojedynku i jest przekonany, że Amadeusz Ferrari” rozniesie w klatce swojego przeciwnika, mimo że w dużych rękawicach będzie to dla niego znacznie trudniejsze.

Martwię się o Polaka, głowa go będzie bolała. Długo, będzie dochodził do siebie po ciężkich ciosach Ferrariego – napisał trener i dodał w komentarzu – Wjeżdżamy, rozjeżdżamy.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO