wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaKSW(VIDEO) Tańcula otwarty na walkę ze Szpilką! "Biliśmy się na korytarzu szkolnym,...

(VIDEO) Tańcula otwarty na walkę ze Szpilką! „Biliśmy się na korytarzu szkolnym, podbił mi oko. Mamy jakieś porachunki do wyrównania”

Arkadiusz Tańcula będzie chciał wyrównać rachunki z Arturem Szpilką? W ostatnim wywiadzie zdradził, że chodzili do jednej szkoły i dochodziło między nimi do bójek.

„Szpila” po 13 latach zawodowej kariery w boksie zdecydował się odejść od tej dyscypliny i spróbować swoich sił w formule MMA. W klatce KSW zadebiutował w starciu z Siergiejem Radczenką, z którym rozprawił się już w drugiej odsłonie walki.

Kolejny sportowy pojedynek stoczy na High League i jeśli w przyszłości zdecyduje się na walki freakowe, może stoczyć naprawdę głośne i emocjonujące starcia, które przyciągną wielu kibiców.

Tańcula wyrówna rachunki ze Szpilką?

Na kanale WOTORE pojawiła się rozmowa szefa organizacji z Mariuszem Wachem i Arkadiuszem Tańculą. Freak fighter nie ukrywa, że byłby otwarty na walkę ze Szpilką, zwłaszcza, że w przeszłości dochodziło między nimi do bójek.

Tańcula zdradził, że były pięściarz podbił mu oko i zażartował, iż teraz będzie mógł wyrównać rachunki. Podkreśla, że mimo różnicy wagi, byłby w stanie wejść do klatki ze „Szpilą”.

Teraz znowu się gdzieś tam spotykamy, całkiem możliwe, jak on trenuje MMA, to gdzieś się spotkamy i zmierzymy, czemu nie? Tylko on jest trochę cięższy, ale nie byłoby dla mnie problemu, 93-95 możemy zrobić. My się kiedyś nawet biliśmy na korytarzu szkolnym. Raz go zdusiłem, raz mi oko podbił. Ja się śmieje, my się lubimy, ale mamy jakieś tam porachunki z dzieciństwa, które możemy wyrównać.

Przy okazji przypomniał, jak w tamtym okresie wyglądały bójki Artura Szpilki. Zdradził, że „Szpila” mocno zaskakiwał efektownymi akcjami, jak np. obrotówkami, czy wysokimi kopnięciami.

– On jeszcze nie trenował boksu i był mega popularny w szkole. Były takie akcje, że całe gimnazjum było puste. Nauczyciele szukali uczniów, bo uczniowie byli na rogu i oglądali walki Szpilki. On się bił ze starszymi chłopakami i całe gimnazjum szło na jego walki.

On robił jakieś obrotówki, kopał wysoko, kogoś nawet w głowę kopnął. Także on miał te umiejętności, tyle lat trenował boks, to może to gdzieś tam zanikło, ale gdzieś tam zawsze miał tę smykałkę.

Całą wypowiedź Arkadiusza Tańculi znajdziesz poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze