Wrzosek wskazuje kolejnego rywala! Chce walki z Arturem Szpilką: „Czekam na telefon od Martina i Kawula”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2022, 11:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek ma za sobą emocjonujący debiut w klatce KSW. W wywiadzie po wygranej walce wskazał kolejnego rywala, z którym mógłby się zmierzyć.

W main evencie KSW 73 Wrzosek stanął do walki z Tomaszem Sararą. Zawodnicy stoczyli stójkową wojnę, która dostarczyła kibicom ogromnych emocji. Najpierw to skazywany na porażkę Sarara radził sobie lepiej i posłał rywala na deski.

Wrzosek przetrwał jednak do końca pierwszej odsłony i później to on zaczął zyskiwać przewagę, brutalnie rozbijając przeciwnika. Sarara popisał się niewiarygodną wytrzymałością i wielkim charakterem. Sędzia w końcu przerwał starcie w trzeciej rundzie, jednak wielu, w tym sam przegrany, uważa że arbiter zrobił to za szybko. Teraz Sarara liczy na pojedynek rewanżowy.

Wrzosek wskazuje kolejnego rywala

Po wygranej walce w wywiadzie dla TVreklama Arkadiusz Wrzosek został zapytany o kolejnego przeciwnika. Przyznał, że w następnym starciu dla KSW mógłby zmierzyć się z Arturem Szpilką. Były pięściarz podobnie jak Wrzosek dopiero zaczyna swoją przygodę z MMA i we wrześniu stoczy drugą walkę, w której zmierzy się z Denisem Załęckim.

– Myślę, że z zawodników na moim poziomie parterowo-zapaśniczym, Artur Szpilka. Najbliżej byłoby do takiej walki, myślę, że tak. Jeśli nie będzie odpowiednio dobrany zawodnik z zagranicy, z Polaków to myślę, że Artur Szpilka, którego darzę wielką sympatią.

Chyba nawet lepszy kontakt, lepsze flow mamy z Arturem, niż z Tomkiem. Z Arturem tak samo musiałbym miśka skleić przed walką. Byłoby ciężko, ale jak patrzę na zawodników KSW, to najbardziej byłaby stosowna walka z Arturem. Na pewno Artur ma inne plany, nie wiem, co organizacja wymyśli, ja czekam na telefon od Martina i „Kawula”.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO