Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Do sieci trafił fake news o śmierci Pudzianowskiego! Zawodnik KSW komentuje: “Skręcić de**lowi łeb to za mało! Wpuścić go ze mną do klatki”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 sierpnia 2022, 12:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski w ostrych słowach skomentował nieprawdziwe doniesienia o swojej śmierci. Zaprosił autora fake newsa do klatki.

W ostatnim czasie oszuści coraz częściej wykorzystują wizerunek znanych osób. Facebookowe grupy zalewają fałszywe artykuły o rzekomej śmierci celebrytów. Tym razem spotkało to Mariusza Pudzianowskiego. Twórca fake newsa opublikował jego czarne-białe zdjęcie zawodnika KSW z takim opisem:

– Od siebie mogę tylko powiedzieć, że Mariusz był i zawsze będzie dumą naszego narodu… Od radości po krzyk z bólu przy śmierci, jeśli macie mocne nerwy, to zobaczcie, jak zginął nasz bohater… Od 30 sekundy zaczyna się wypadek…

Mariusz Pudzianowski komentuje fake newsa

Żadnego wypadku oczywiście nie było. Fake news trafił jednak do samego Mariusza Pudzianowskiego, który mocno zdenerwował się fałszywymi doniesieniami o jego śmierci. Tak skomentował całą sprawę:

Łeb skręcić takiemu debilowi to za mało!!! Wypuścić go ze mną do klatki z górnym zamknięciem!!! Fake news – napisał Pudzianowski.

To nie wszystko. Były strongman ostrzegł wszystkich, którzy zobaczą podobne posty, aby nie wchodzili w opublikowane linki:

– NIE OTWIERAĆ TYCH LINKÓW I STRON SPRZEDAJĄ PARCHY (wirusa) Na URZĄDZENIA!!!!!!

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO