Środa, 12 Czerwca, 2024

Okniński nie odpuszcza po ostatnim wywiadzie Omielańczuka! “To jest pełny de*il. Za dużo soczku i w głowie bałagan”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 października 2022, 12:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że ostatnie słowa Daniela Omielańczuka mocno wziął do siebie trener Mirosław Okniński, który z całą pewnością tak szybko nie odpuści zawodnikowi KSW.

Wszystko zaczęło się od tego, jak w jednym z wywiadów Omielańczuk stwierdził, że Denis Załęcki nie był kontuzjowany i w 40-sekundowej walce z Arturem Szpilką symulował problemy z nogą. Zawodnik KSW jest przekonany, że w ten sposób “Bad Boy” chciał uniknąć dalszej konfrontacji z byłym pięściarzem.

Te słowa mocno nie spodobały się Denisowi. O jego kontuzji mówił się bardzo dużo na długo przed walką. Uraz potwierdził m.in. Kamil Minda, z którym sparował Załęcki, czy też później Patryk “Gleba” Tołkaczewski, który również miał okazję trenować z nim przed galą High League 4.

Okniński mocno o Omielańczuku

Zarówno Załęcki, jak i trener Mirosław Okniński w kilku wpisach i wywiadach odpowiedzieli Omielańczukowi. Ten w ostatnim wywiadzie postanowił uderzyć w Akademię Sportów Walki Wilanów oraz trenujących tam zawodników:

Jak jest taki „sztywniutki”, to dlaczego poszedł trenować do typa, który oficjalnie mówi w wywiadach, że woli pracować z policją, do tego, jak siedział sam w kryminale, to donosił na współwięźniów? Zapytajcie, kto mu zrobił kontuzje tego kolana i czym się ten chłopak zajmuje, więc jest hipokrytą – powiedział w rozmowie z myMMApl.

Tymi słowami naprawdę zaszedł za skórę trenerowi Oknińskiemu. Zamieścił on na swoich social mediach serię wpisów i szybko wyłapał, że sam Omielańczuk zaczyna gubić się w tym, co mówi o Denisie Załęckim. Najpierw stwierdził, że nie było żadnej kontuzji, a następnie wspomniał o Kamilu Mindzie, który do niej miał doprowadzić.

– DANIEL TO PEŁNY DEBIL. Omielańczuk to kłamca jak można wierzyć komuś, kto mówi, że Denis Załęcki nie miał kontuzji, a potem Daniel gada, że kontuzję zrobił mu ktoś zły, czyli Kamil Minda. A w czym Kamil jest zły? Że był żołnierzem i służył Polsce.

Poza tym brednie na mój temat, które zaczął rozsiewać, jak wstawiłem się za Denisem, dlaczego tyle lat nic nie ujawniał Omielańczuk to kłamca. Kłamca, który pogubił się w swoich wypowiedziach za dużo soczku i w głowie bałagan.

Taki był Lojalny do mnie JAK bylem jego trenerem. TAKI BYŁ LOJALNY DLA NASTULI. TAKI BYŁ LOJALNY DLA JOCZA, A TERAZ TAKI LOJALNY DLA EKIPY CZECZEŃSKIEJ. CIEKAWE ZA CHWILE DLA KOGO BĘDZIE LOJALNY.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO