Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Tańcula prezentuje nagrania z treningu przed walką o pas: “Żarty się skończyły”

Fot. Instagram
Opublikowane 16 listopada 2022, 10:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula opublikował na swoich social mediach urywki z przygotowań do starcia o mistrzowski pas największej polskiej federacji freak fightowej.

17 edycja FAME ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Na ten moment znamy tylko jedno zestawienie, w którym zmierzą się “Aroy” oraz Masymilian Wiewiórka. Stawka jest wysoka, gdyż do zwycięscy trafi pas kategorii średniej, który został zwakowany przez “Kubańczyka”.

Tańcula dla FAME stoczył zaledwie dwa pojedynki w tej dywizji. Pokonał Alana Kwiecińskiego oraz przegrał z Pawłem Tyburskim. Następnie przybrał kilogramy i ważąc około 90-92 kg wygrał cztery walki z Murańskimi oraz znokautował Marcina Malczyńskiego.

“Żarty się skończyły”

Już jakiś czas temu zapowiadał, że ma ambitne plany i celuje nawet w trzy pasy w kategorii półśredniej, średniej i być może również w półciężkiej.

Ja mam podpisany kontrakt, że mam w tym roku walkę o pas. Wszystko zależy ode mnie. Tego jeszcze nie mamy dogadanego, ale wchodzę albo 77 kg, albo 84 kg. Pewnie nawet będę tak celował najpierw w jeden pas, potem w drugi. 93 jakby zrobili, też mogę robić. Nie ma problemu – mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco.

Co ciekawe, na ten moment nie ma mistrza w kategorii do 93 kg, natomiast w dwóch pozostałych starciach o tytuł rywalem Tańculi byłby “Wiewiór”. Jest on nie tylko pretendentem do pasa wagi średniej ale również aktualnym mistrzem dywizji półśredniej.

“Aroy” zamierza zrealizować swoje plany i ciężko przygotowuje się do nadchodzącego wyzwania. Na swoich social mediach zapowiedział właśnie – Żarty się skończyły – po czym na późniejszych nagraniach zaprezentował urywki z treningu i dodał – Wspominałem wam już, że żarty się skończyły?

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO