Czwartek, 18 Lipca, 2024

Mańkowski rzucił wyzwanie! Dostał szybką odpowiedź! Poznał kolejnego rywala?

Fot. YouTube
Opublikowane 21 listopada 2022, 14:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Poznaliśmy kolejnego rywala Borysa Mańkowskiego? Zawodnik właśnie rzucił wyzwanie i szybko otrzymał odpowiedź.

Mańkowski to były mistrz KSW w kategorii półśredniej, który ma na swoim koncie 33 walki, w tym 22 zwycięstwa. Nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, gdyż poniósł porażki w 5 z ostatnich 8 pojedynków. Na początku roku oglądaliśmy go w starciu o mistrzowski pas wagi lekkiej, który przegrał z Marianem Ziółkowskim.

Ostatni raz w klatce KSW walczył w czerwcu i po emocjonującym starciu decyzja trafiła na konto jego rywala Daniela Torresa. Jak się okazuje, po ponad 5 miesiącach Mańkowski nadal nie poznał terminu kolejnej walki.

Mańkowski rzuca wyzwanie i dostaje odpowiedź!

W minioną niedzielę na swoich social mediach zamieścił wpis, w którym zwrócił się do Donovana Desmae, zajmującego aktualnie 5 miejsce w rankingu, czyli jedną pozycję za Mańkowskim.

Zbliża się koniec roku, a terminu swojej najbliższej walki nie znam. Patrzę na ranking i reaguję na to, co widzę. Donovan Desmae, kiedy będziesz gotowy? 21 stycznia czy 25 lutego? Zróbmy show dla fanów!

Odpowiedź szybko pojawiła się na Instastory Desmae, który napisał – Naprawdę? Chcesz postawić na szali moją serię dwóch wygranych bez porażki?

Mańkowski szybko odbił piłeczkę – Zostaw kalkulację komuś innemu, zróbmy walkę – Na te słowa “Vegas” odpowiedział, publikując mema, a Borys dodał – Ta zniewaga krwi wymaga.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO