Gigantyczna przewaga Pudzianowskiego! Znamy wyniki ważenia przed walką z Mamedem!

Fot. YouTube
Opublikowane 16 grudnia 2022, 12:15
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Gigantyczna różnica! Zawodnicy są już po porannym ważeniu przed jutrzejszą galą i wiemy, ile kilogramów wniosą do klatki.

W main evencie KSW 77 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z kolejną legendą polskiego MMA. W maju zawalczył z Michałem Materlą i wniósł na wagę 116 kg, czyli aż 15,5 kg więcej od rywala. W klatce przewaga byłego strongmana była widoczna, a jego ciosy ważyły bardzo dużo.

Pudzianowski, trafiając nawet przez gardę, uderzał naprawdę mocno i naruszył rywala, którego już w pierwszej odsłonie znokautował brutalnym podbródkowym. Tym razem jego przewaga będzie znacznie większa niż w walce z Materlą.

Ogromna różnica wagi w walce wieczoru KSW 77!

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Khalidov zapowiadał, że nie zamierza specjalnie przybierać na masie. Nie jest bowiem tajemnicą, że będzie opierał plan walki na swojej szybkości. Może się okazać jednak, że wychodząc do klatki z taką wagą, jeszcze bardziej zwiększył przewagę swojego przeciwnika.

Podczas porannego ważenia Mamed wniósł na wagę zaledwie 93,3 kg. Pudzianowski natomiast ważył 117,5 kg. Oznacza to, że różnica pomiędzy nimi, to aż… 24,2 kg!

Zawodnicy wezmą jeszcze dzisiaj udział w oficjalnej ceremonii, podczas której staną twarzą w twarz. Khalidov będzie miał również okazję skomentować tak dużą różnicę wagi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments