Zakończyła się sprawa o słynny wers! Quebonafide wygrał z Jopem w sądzie!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 22 grudnia 2022, 09:18
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Po dwóch latach zakończyła się sprawa sądowa pomiędzy byłym reprezentantem Polski Mariuszem Jopem, a raperem Quebonafide. Spór oczywiście toczył się o słynny wers z numeru „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”.

W 2020 roku wielu fanów Kuby Grabowskiego żyło jego zaskakującą przemianą. Raper zasłonił swoje tatuaże, pojawiał się wszędzie w tym samym outficie, zachowywał zupełnie inaczej do tego, co prezentował wcześniej. Wszystko okazało się być elementem promocji nowej płyty „Romantic Psycho„, a jednym z utworów na niej był „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ„. W tekście po raz kolejny usłyszeć można sportowe nawiązanie.

Czemu nastrój samobójczy mam jak Mariusz Jop?

Tyczyło się to oczywiście słynnej bramki samobójczej piłkarza z przedostatniej kolejki sezonu 2009/2010 Ekstraklasy. Obrońca podczas derbów Krakowa w ostatniej minucie pięknym strzałem głową pokonał bramkarza – tyle, że swojego. Tym samym to Lech Poznań sięgnął po tytuł mistrzowski, a co gorsza dla kibiców Wisły – Cracovia utrzymała się wówczas w lidze.

– To nie jest w porządku, że Quebo użył mojej historii w takim kontekście. Moja działalność publiczna ogranicza się tylko do sportu i nie podoba mi się to, że ktoś, kto mnie nie zna bez żadnych podstaw przypisuje mi trudności, których nigdy nie miałem. W tym kawałku łączy się moje nazwisko bezpośrednio z samobójstwem – mówił w rozmowie były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Cała sprawa zakończyła się oczywiście w sądzie. Jak poinformował wczoraj na Twitterze Kuba Grabowski, powództwo zostało w całości oddalone.

Dla zainteresowanych. Powództwo Mariusza Jopa o naruszenie przeze mnie jego dóbr osobistych zostało oddalone w całości. Wyrok nie jest prawomocny – napisał raper, po czym podziękował adwokatom biorącym udział w sprawie.

Sam Mariusz Jop nie odniósł się do całej sprawy. Wciąż może się oczywiście odwołać od decyzji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments