„Ferrari” dopiął swego! Zmierzy się z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem na Fame MMA 17!

fot. Fame MMA/HIGH League
Opublikowane 3 stycznia 2023, 08:02
przez Jakub Hryniewicz
4
4
Brak komentarzy

Potwierdziło się to, o czym mówiono już od dawna! Kamil Łaszczyk zadebiutuje w świecie freak fightów i od razu wystąpi w walce wieczoru gali Fame MMA 17!

Popularny „Szczurek” to niepokonany pięściarz z rekordem 30-0 (11 KO). O wielkich umiejętnościach Kamila Łaszczyka mogą chociażby świadczyć takie tytuły, jak WBO Inter-Continental, pas WBF oraz Międzynarodowe Mistrzostwo Polski. Na jego niekorzyść może działać fakt, iż występuje na co dzień w kategorii piórkowej.

Jego rywalem będzie oczywiście nikt inny, jak Amdeusz „Ferrari”! Panowie zaczęli medialny konflikt jeszcze we wrześniu, przed pojedynkiem Roślika z Pawłem Bombą. Potem jedna z największych gwiazd sceny freakowej pokonała jeszcze „Hejtera” i oficjalnie zaprosiła pięściarza do oktagonu.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu federacji, pojedynek Kamil Łaszczyk vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik będzie main eventem zbliżającego się wydarzenia! Oprócz tego potwierdzono, że będzie to walka na zasadach MMA, co tylko podnosi szanse większego i cięższego freak fightera. Wszystkie kolejne szczegóły poznamy już jutro wieczorem na pierwszej konferencji prasowej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO