Boxdel o walce Najman vs Murański: „Nie żałuję. Dymy dymami, ale Najman dostał dożywotniego bana za K-1 w boksie. To jest duże odklejenie”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 stycznia 2023, 12:04
przez Przemek Krautz
0
24
Brak komentarzy

Włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron zapewnia, że nie żałuje, iż jeden z najgłośniejszych pojedynków freakowych nie odbędzie się w jego organizacji.

Kilka dni temu odbyła się pierwsza konferencja przed FAME 17, podczas której ogłoszono dużą niespodziankę. Sam włodarz powróci do klatki, żeby zmierzyć się z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Zawodnicy zawalczą ze sobą w formule MMA.

„Boxdel” o walce Najman vs Murański

Po konferencji w rozmowie z Ebe Ebe włodarz został zapytany m.in. o pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Obaj freak fighterzy walczyli dla federacji FAME, jednak „El Testosteron” został dożywotnio zbanowany za złamanie zasad walki i awanturę po starciu z „Don Kasjo”, a z „Muranem” nie przedłużono kontraktu po trzech porażkach, w których nie pokazał niczego poza twardą głową.

Starcie dwóch kontrowersyjnych freak fighterów zorganizuje konkurencyjna federacja High League, a „Boxdel” zapewnia, że nie żałuje straconej szansy na doprowadzenie do takiego pojedynku w klatce FAME:

– Nie żałuję tego z tego względu, że dymy dymami, ale on dostał bana dożywotniego. Jacek to tam luz. Najman zbanowany za tą akcję z Herczykiem, z tą skrętówą, za K-1 w boksie, to jest odklejenie duże. Jest sytuacja, że on gada o tym opierdalaniu koguta.

– Jestem w galerii w Częstochowie z ziomkami, spotkałem go, wpierdalał sałatkę i idę w jego stronę z chłopakami, jebaniec wstaje od tej sałatki, odsuwa ją, 85 procent posiłku jeszcze jest i zaczyna spierdalać szybkim krokiem za winkiel. Wyszedł za winkiel, my zaczynamy biegnąć truchtem, a on już spierdalał, żeby jak najdalej wyjść.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
24

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments