(VIDEO) Jak przygotować się do walentynek? Artur Szpilka prezentuje odpowiedni trening! „Mam nadzieję, że ćwiczenia przed walentynkami zrobione”

Fot. Instagram
Opublikowane 13 lutego 2023, 14:37
przez Przemek Krautz
1
14
Jeden komentarz

Artur Szpilka postanowił zażartować i na swoich social mediach zaprezentował ćwiczenia, która zaleca wykonać przed walentynkami.

„Szpila” powrócił na salę treningową po kontuzji pleców, przez którą musiał przejść operację i wycofać się z walki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Były zawodnik Glory niedługo zmierzy się Tomasem Moznym, natomiast Szpilka stoczy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim, jednak nie wiadomo, kiedy dojdzie do tego zestawienia.

Szpilka prezentuje ćwiczenia walentynkowe

Pięściarz, który lubi zażartować, przy okazji ostatniego treningu zaprezentował zestaw ćwiczeń walentynkowych. Najpierw opublikował na swoich social mediach humorystyczne nagranie, a następnie postanowił sam powtórzyć ćwiczenia.

Po wszystkim na kolejnym Insatstory tak podsumował dzisiejszy trening – Zrobiłem taki trening przed walentynkami, że będziemy tańczyć całą noc z wilkami – po czym zawył niczym prawdziwy wilk.

Film z udziałem Szpilki skomentował m.in. mistrz KSW Phil de Fries, którego rozbawiły przedstawione ćwiczenia. Natomiast walcząca we freak fightach partnerka byłego pięściarza Kamila Wybrańczyk napisała – Ty jesteś chory…

Sam „Szpila” przy opublikowanym nagraniu dodał – Mam nadzieję, że ćwiczenia przed walentynkami zrobione.

Na nagranie Artura Szpilki zareagował także freak fighter Kacper Błoński, który również trenuje w klubie WCA. Na Instastory wykonał jedno z ćwiczeń, zgodnie z zaleceniami pięściarza, co „Szpila” skomentował takimi słowami – Szanuję, ale pamiętaj, że to wytrzymałość.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
14
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ffyyyy
Ffyyyy
3 miesięcy temu

Idiota do kwadratu

WIDEO