Wtorek, 27 Lutego, 2024

Scarface za kratami pisze książkę i przesyła wiadomość: „Potraktowali mnie gorzej niż recydywę. Dostałem oddział zamknięty, 23 godziny w celi”

Fot. Instagram
Opublikowane 16 lutego 2023, 10:41
przez Przemek Krautz
2
7
Jeden komentarz

Zawodnik High League przesłał kolejną wiadomość zza krat. Zdradził więcej szczegółów w sprawie swojej odsiadki w zakładzie karnym.

9 lutego do mediów trafiła wiadomość o zatrzymaniu 35-letniego „Scarface’a”. Ma on do odbycia 2-letni wyrok w związku z oszustwami. Dla samego freak fightera sprawa musi być sporym zaskoczeniem, gdyż kilka dni przed zatrzymaniem przebywał na wakacjach i zapowiedział, że niedługo stoczy głośny pojedynek.

„Scarface” przesyła kolejną wiadomość

Zawodnik High League przesłał już kilka wiadomości zza krat. Na jego social mediach pojawił się m.in. wpis, według którego został skazany bez dowodów, a niedługo do sieci mają trafić materiały potwierdzające niewinność Pawła B. Teraz na Instastory możemy przeczytać kolejny list od freak fightera.

Przekazał, że będzie odbywał wyrok w zakładzie karnym zamkniętym, jednak wyjaśnia, że jako osadzony po raz pierwszy powinien trafić do zakładu półotwartego. Przekazał, że przed komisją nie pomogła mu pozytywna opinia wychowawców ani dyrektora.

Zapowiedział również, że rozpoczął pisanie książki, a kiedy odzyska wolność, zamierza dać kibicom show, jakiego jeszcze nie widzieli:

Jestem po komisji! Dostałem P1Z, czyli najgorszy, jaki może być tj. oddział zamknięty 23h w celi. Jako osoba osadzona pierwszy raz powinienem dostać P2, czyli półotwarty. Mam bardzo dobrą opinię od dyrektora i wychowawców a pomimo tego komisja potraktowała mnie gorzej niż recydywę. Nie wiem czemu! Nikt tego tu nie rozumie!

Mój blask nie zgaśnie nigdy! Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby zmienić tę decyzję. Jedno dobre, zacząłem pisać książkę 🙂 Będziecie mieli bestseller! Do tych jeszcze cięższych warunków potrzebuję was jeszcze bardziej! Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie poddaję. Wyjdę i zrobię wam show życia.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
7
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper
Kacper
1 rok temu

Gość co myli „ niewolę” z więzieniem chce pisać książkę

WIDEO