Don Diego zamiast Załęckiego? Labryga o kolejnym rywalu! „Dogadaliśmy tę walkę na gorąco. Czekamy na decyzję włodarzy”

Opublikowane 20 marca 2023, 09:02
przez Przemek Krautz
1
0
Jeden komentarz

Za nami gala High League 6, podczas której zobaczyliśmy m.in. debiut Denisa Labrygi czy też kolejny pojedynek z udziałem Mateusza Kubiszyna.

Pierwszy z zawodników zmierzył się z Konradem Karwatem. W oczach bukmacherów Labryga był ogromnym faworytem, co z resztą potwierdził w klatce. Od początku zasypywał rywala mocnymi ciosami i rozbił go już w pierwszej odsłonie.

„Don Diego” natomiast zawalczył z Dawidem Załęckim. Pierwszą rundę całkowicie zdominował, a w kolejnych rundach „Crazy” postawił trudniejsze warunki. Ostatecznie po decyzji Kubiszyn dopisał do swojego rekordu zwycięstwo z kolejnym Załęckim.

Labryga o walce z „Don Diego”

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że Labryga po wygranej na jednej z następnych gal ma zmierzyć się z Denisem Załęckim. Zawodnicy nawet umówili się na pojedynek, jednak jak już wiemy, w najbliższym czasie nie zobaczymy takiego zestawienia.

„Bad Boy” w starciu z Pawłem Tyburskim został zdyskwalifikowany i dodatkowo odnowiła mu się kontuzja nogi. Kibice są mocno zawiedzeni jego postawą oraz liczą na to, że Labryga zmierzy się z „Don Diego”. Co ciekawe, taką właśnie walkę dogadali zaraz po swoich wygranych.

W wywiadzie dla fansportu.pl Labryga wyjawił, że jest po rozmowie z Kubiszynem i teraz ostateczną decyzję podjąć musi federacja:

– Dogadaliśmy tę walkę z Mateuszem na gorąco. No to co, czekamy na decyzję włodarzy, zobaczymy, jakie są pomysły z ich strony i czekamy na telefony. To będzie bardzo fajna techniczna wymiana, staniemy na wysokości zdania, by dać fajny pojedynek.

Sprawdź wywiad z Mateuszem Kubiszynem:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Labryga w KSW? Omielańczuk szczerze o zawodniku High League: „Powtarzam mu, że musi zwolnić, on za dużo chce…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] przeciwników: Denisa Załęckiego i Mateusza „Don Diego” Kubiszyna. Z tym drugim zdążył już porozumieć się w sprawie potencjalnej walki na jednej z kolejnych […]

WIDEO