Arkadiusz Wrzosek wraca do klatki! Zawalczy na Narodowym!

Fot. KSW
Opublikowane 21 marca 2023, 10:45
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

KSW ogłosiło kolejnego zawodnika, którego zobaczymy w akcji na Stadionie Narodowym. Przed własną publicznością swoje urodziny świętować będzie Arkadiusz Wrzosek.

Na gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca, nie może zabraknąć jednego z najlepszych polskich stójkowiczów wagi ciężkiej. Reprezentant Uniq Fight Club po raz drugi zawalczy dla KSW przed własnymi kibicami w Warszawie.

Wrzosek zawalczy na Stadionie Narodowym

Arkadiusz Wrzosek ma za sobą dwie świetne walki w KSW. W sierpniu 2022 roku na warszawskim Torwarze Arek zadebiutował w okrągłej klatce, zderzając się z Tomaszem Sararą i po efektownym, brutalnym pojedynku rozbił go pod koniec trzeciej rundy. Starcie zostało wybrane walką wieczoru, a zawodnicy nagrodzeni bonusami.

Warszawiak powrócił do okrągłej klatki w styczniu tego roku i podczas gali KSW w Libercu zrewanżował się w ekscytującym boju Tomášowi Možnemu, który pokonał go niegdyś w kickboxingu. To starcie również zostało wybrane najlepszą konfrontacją wieczoru. Przed wejściem do KSW Wrzosek zdobył pokaźne doświadczenie w sportach uderzanych.

Dzierżył tytuł amatorskiego mistrza świata w K1, mistrza Europy w muay thai oraz zdobył wiele medali mistrzostw Polski w tych dyscyplinach sportu. Jest byłym mistrzem organizacji FEN oraz byłym zawodnikiem prestiżowej marki Glory, w której między innymi znokautował prawdziwą legendę kickboxerskich ringów, Badra Hariego.

Na ten moment nie wiadomo, z kim zmierzy się Wrzosek. Do sieci trafiła jedynie zapowiedź jego walki na Narodowym:

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO