Były pretendent do pasa UFC otrzymał ofertę z Polski! Chodzi o freakową federację? „Zaproponowali duże pieniądze. Pierwsza runda w Muay Thai, druga MMA, trzecia…”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 kwietnia 2023, 12:59
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Były pretendent do mistrzowskiego tytułu największej organizacji na świecie dostał ofertę z Polski! Wiele wskazuje na to, że mogła złożyć ją federacja freakowa.

Darren Till to zawodnik, który ma na swoim koncie 18 zwycięstw, 5 porażek i remis. W UFC walczy od 2015 roku, jakiś czas temu media obiegła informacja, że został zwolniony, jednak jak sam wyjaśnił, sam poprosił Danę White’a o rozwiązane kontraktu.

Daren Till dostał ofertę z Polski

W ostatnim wywiadzie dla Neue Online Casinos wyjaśnił jednak, że nadal jest zainteresowany powrotem do oktagonu, ale nie wyklucza rozważenia innych propozycji. Jak się okazuje, jedna z nich przyszła do niego z Polski.

– [Transkrypcja lowking.pl] Jest polska organizacja, która zaproponowała mi grube pieniądze za walkę z pierwszą rundą w Muay Thai, drugą w MMA, trzecią w boksie i czwartą w karate albo czymś takim. Zaproponowali za to naprawdę duże pieniądze, więc toczyłem z nimi rozmowy.

– W sumie byłoby głupio to odrzucić, więc zobaczymy, co odpowiedzą. Ale ten ich pomysł był naprawdę szalony. Szaleństwo. Musisz pamiętać, w której rundzie jest boks, aby nie kopać. Tak, to kreatywny pomysł. Oferta była dobra, podobało mi się. Fajnie się z nimi gadało. Fajni goście.

Wszystko wskazuje na to, że ofertę Tillowi złożyła organizacja freakowa, biorąc pod uwagę formule pojedynku. Mogliśmy oglądać już podobne starcie na gali FAME, kiedy to Norman Parke bił się z Piotrem Szeligą najpierw w boksie, a kolejne dwie odsłony w MMA.

Do tego Till przyznał, że zaproponowano mu naprawdę duże pieniądze. Wydaje się, że biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, można mówić o federacjach FAME lub High League.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO