Skandal po finale Pucharu Polski! Gwiazda Legii Warszawa uderzyła trzech piłkarzy Rakowa! (VIDEO)

Fot. YouTube
Opublikowane 3 maja 2023, 13:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W miniony wtorek na Stadionie Narodowym odbył się finał Pucharu Polski, po którym doszło do dużej kontrowersji, czyli bójki pomiędzy zawodnikami dwóch drużyn.

Przez cały mecz pomiędzy Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa było bardzo nerwowo. Najpierw miała miejsce awantura pomiędzy sztabami szkoleniowymi obu ekip. Do przepychanek doszło również w przerwie, kiedy ochrona zagrodziła Legii zejście do szatni. 

Awantura po finale Pucharu Polski

Najbardziej kibiców zszokowało jednak to, co wydarzyło się po rzutach karnych. Gdy bramkarz Legii obronił ostatni strzał Mateusza Wdowiaka, zawodnicy przebiegli obok ekipy z Częstochowy, która stała przy linii bocznej.

Filip Mladenović postanowił sprowokować zawodników Rakowa i doszło do rękoczynów. Uderzył po kolei trzech piłkarzy przeciwnej drużyny, którzy się do niego zbliżyli.

Poniżej znajdziecie nagrania, na których dokładnie widać zachowanie pochodzącego z Serbii obrońcy Legii Warszawa. Co ciekawe, po meczu jego postawę skrytykował klubowy kolega Rafał Augustyniak, który stwierdził:

– Nie wolno się tak zachowywać. Jedynie można przeprosić Raków. Nie wiem do końca, jak wyglądała cała sytuacja. Widziałem uderzenie „Mladena”. Trzeba umieć cieszyć się z klasą, a nie wyprawiać takie rzeczy. Było widać, że cała ławka Rakowa też dość mocno reagowała. Wszyscy wyskakiwali po niemalże każdej sytuacji, ale po zwycięstwie zawsze trzeba zachować klasę. Nie podobało mi się zachowanie „Mladena”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments