The War 5. Młode Gliwice twarzą w twarz z Jamnikami! Ogromne emocje przed legalnymi ustawkami!

Fot. The War
Opublikowane 5 maja 2023, 08:16
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą The War 5. Już dzisiaj w Gliwicach odbędą się emocjonujące pojedynki w tym turniej i walka 3vs3.

Organizacja Denisa Załęckiego powraca. Freak fighter zapowiedział, że będziemy świadkami najmocniejszego turnieju w historii The War. W 8-osobowych zawodach udział weźmie m.in. „Sołi”, który już raz dostał się do finału, jednak kontuzje uniemożliwiły mu walkę, czy też Dominik Owsiany, czyli zwycięzca WOTORE 4.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Face-to-face przed The War 5

Czeka na nas również starcie ekip. Pojedynki grupowe zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie, a tym razem dodatkowe emocje zapewnia fakt, że będzie to starcie rewanżowe. Młode Gliwice powracają do akcji i ponownie zmierzą się z Jamnikami.

Po raz pierwszy taką walkę oglądaliśmy na The War 4, kiedy to kibice Piasta Gliwice w kilkadziesiąt sekund rozprawili się z rywalami. Tym razem składy ekip są nieco zmienione i pojedynek może potoczyć się całkowicie inaczej niż ostatnim razem.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments