Jest szansa na rewanż Pudzianowski vs Najman w KSW! Zaskakujące słowa szefa organizacji!

Fot. KSW/High League
Opublikowane 8 czerwca 2023, 19:06
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Słowa szefa KSW Martina Lewandowskiego bez wątpienia zaskoczą wielu kibiców! Okazuje się, że nie jest całkowicie przeciwny głośnemu rewanżowi.

W ostatnich dniach w social mediach doszło do ciekawej wymiany zdań. Marcin Najman zaproponował drugie starcie Mariuszowi Pudzianowskiego. Ogłosił, że jest gotowy na rewanż i jako kolejny po Mamedzie Khalidovie i Arturze Szpilce rozprawi się z byłym strongmanem.

Co ciekawe, „Dominator” zareagował na słowa freak fightera i napisał – Marcin, nie wywołuj wilka z lasuNajman dalej namawia do starcia i stwierdził nawet, że ma już plan na pojedynek. Podkreślił, że Pudzianowski jest już rozbity i zmęczony po blisko 14 latach w MMA i tym razem walka będzie wyglądać całkiem inaczej, niż pierwsza, która trwała 43 sekundy.

Szef KSW o rewanżu Pudzianowski vs Najman

Jak się okazje, organizacja KSW nie zamyka się na taki pojedynek. Martin Lewandowski, który gościł w studio FANSPORTU TV, nie przepada za starciami freakowymi, jednak tym razem może być inaczej. W najnowszym wywiadzie przyznał, że nie zamyka się całkowicie na taki pomysł i to właśnie Najman, który był pierwszym rywalem Pudzianowskiego, może być również ostatnim przeciwnikiem w jego karierę.

Nie chcę mówić, że nie ma możliwości, ale nie chcę się pod tym tematem podpisywać. Nie mówię nie. Oczywiście z jakichś względów, może ostatnia walka Mariusza, po prostu, żeby to był benefis Mariusza Pudzianowskiego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO