Don Kasjo ZMASAKROWANY! Zadora brutalnie demoluje Życińskiego! [WIDEO]

Opublikowane 2 lipca 2023, 00:31
przez Przemek Krautz
136
15
6 komentarzy

Za nami main event gali Prime Show MMA 5, w którym do klatki powrócił jeden z najpopularniejszych polskich freak fighterów „Don Kasjo”.

Kasjusz Życiński ponownie zmierzył się z profesjonalnym zawodnikiem. Ma już na swoim koncie walki m.in. z Normanem Parke czy Marcinem Wrzoskiem. Tym razem jego przeciwnikiem był Dominik Zadora znany jako „Japoński Drwal”.

Pojedynek początkowo miał odbyć się w dużych rękawicach. Zawodnicy jednak zdecydowali się na piąstkówki, co zdaniem wielu przemawiało na korzyść kickboxera. „Don Kasjo” zapewniał jednak, że udowodni wszystkim, iż rywal popełnił błąd, zgadzając się na małe rękawice.

Znokautuję go tam i wtedy ludzie zobaczą, dlaczego nie chciałem małych rękawic. Chłop prawdopodobnie będzie wpie***lał przez słomkę długi, długi czas – zapowiadał przed walką.

RELACJA

RUNDA 1

Don Kasjo trzyma rywala na dystans i straszy lewym prostym. Zadora wykonuje dużo przyruchów, posyła serię zakończoną mocnym prawym overhandem. Zaraz kolejna z trafieniem na korpus. Życiński straszy mocnym sierpem, inkasuje zaraz kilka uderzeń na korpus i gardę. Dominik sięga lewym, dobrze zamieszał ciosami i sięgnął lewym podbródkiem. Kasjusz niecelny, zamyka powoli przeciwnika na siatce. Kolejna seria Zadory, ale Don Kasjo sugeruje mu, że nic mu one nie robią.

RUNDA 2

Dominik szybko atakuje na tułów i głowę, mocno obija samozwańczego “Króla”. Don Kasjo schowany za podwójną gardą, szuka ciosów, ale jest bardzo niecelny. Zadora mocno obija gardę rywala, a Kasjusz sięga w końcu prawym. Skrócili dystans, była chwila brudnego boksu i kilka mocnych sierpów Życińskiego. Dominik trafia kolejnym prawym, Don Kasjo wyśmiewa uderzenia rywala. Zaczął wywierać presję Kasjusz w ostatnich sekundach.

RUNDA 3

Życiński przyspiesza, zamyka “Japońskiego Drwala” na siatce. Szukał lewego Zadora i trafił w końcu lewym sierpem! Przysiadł Don Kasjo, a Zadora zasypuje go serią ciosów! Odlicza sędzia, Kasjusz mocno porozbijany. Po interwencji lekarza Zadora posyła potężną serię uderzeń, która KOŃCZY DON KASJO PRZED CZASEM!

Oficjalny wynik: Dominik Zadora wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
136
15
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Adrian Cios wystraszył się walki? W ostatniej chwili zrezygnował z pojedynku! Zrzuca winę na federację! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] przekładana, a ostatecznie doszło do niej 1 lipca. We Wrocławiu kibice obejrzeli między innymi demolkę na Don Kasjo w wykonaniu Dominika Zadory, czy też totalną dominację Ewy Piątkowskiej na cięższym o 75 kg […]

Mariusz
Mariusz
5 miesięcy temu

Szkoda ze sędzia przerwał walkę.

trackback
Zdeklasowany Don Kasjo nie zgadza się z wynikiem! Zgłosi protest po brutalnej porażce! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] Panowie walczyli w małych rękawicach i Życiński chciał dać się wystrzelać przeciwnikowi. Ten w końcu zaliczył mocny nokdaun, a chwilę później kolejny. Sędzia w końcu przerwał pojedynek po salwie ciosów na krwawiącym „Don Kasjo”, a Dominik Zadora wygrał przez TKO w 3. rundzie. […]

trackback
Mocny wpis PRIME o Adrianie Ciosie! „Trzeba dorosnąć, a nie być chłopcem bez zasad. Widzimy się w…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] federacji odbyła się w miniony weekend 1 lipca we Wrocławiu. Fani zobaczyli tam między innymi demolkę na Don Kasjo w wykonaniu Dominika Zadory, czy totalną dominację Ewy Piątkowskiej na cięższym o 75 kg […]

trackback
Zadora mocno skomentował protest Don Kasjo! „Żenada. Macie swojego króla…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] W main evencie Prime MMA 5 Życiński chciał dać się wystrzelać przeciwnikowi, ale ten w końcu zaliczył mocny nokdaun. Chwilę później dołożył kolejny, a sędzia w końcu przerwał pojedynek po salwie ciosów na krwawiącym „Don Kasjo”. Tym samym Dominik Zadora wygrał przez TKO w 3. rundzie. […]

trackback
Tyburski dobitnie po zdeklasowniu Don Kasjo! „Jego czas już się kończy” [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] miesięcy temu Kasjusza przed czasem skończył Dominik Zadora. Paweł Tyburski potrzebował mniej czasu na rozprawienie się z włodarzem freakowej organizacji. […]