Piątkowska rzuca wyzwanie Pudzianowskiemu! „Mamy go rozpracowanego. Pierwsza runda i po Pudzianie”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 lipca 2023, 09:16
przez Przemek Krautz
6
17
Brak komentarzy

Ewa Piątkowska ma za sobą łatwe zwycięstwo na gali Prime Show MMA 5. W wywiadzie na gorąco po wygranej rzuciła wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu.

Była mistrzyni świata podczas wczorajszego wydarzenia zmierzyła się „Puszbarberem”, który był od niej cięższy aż 75 kilogramów! Musiała uważać na jego ciężkie ciosy, przez co nie widzieliśmy żadnych wymian. Przez trzy rundy Piątkowska punktowała i uciekała przed pięściami rywala. Ten próbował atakować, jednak większość jego ciosów nie doszła do celu.

Piątkowska chce walki z Pudzianowskim

Zaraz po zakończonej walce „Tygrysica” postanowiła wyzwać do walki Mariusza Pudzianowskiego. Zapewne był to pomysł jej trenera Mirosława Oknińskiego, który miał okazję współpracować z były strongmanem i nie przepuści okazji, aby wbić w niego szpilkę.

Piątkowska w klatce oświadczyła, że trenera ma przygotowany plan – Pudzianie, przyjmij wyzwanie. Pokazałam, że potrafię pokonywać ciężkim facetów. Idę po ciebie, jesteś następny. (…) Mój trener ma plan na niego.

W wywiadzie dla fansportu.pl dodała, że Akademia Sportów Walki Wilanów rozpracowała Pudzianowskiego, co pozwoli jej odnieść szybkie zwycięstwo – Jakby Pudzian przyjął, to robię wagę do góry. Mamy go tak rozpracowanego w Akademii że pierwsza runda i po Pudzianie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
17
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments