Wtorek, 16 Lipca, 2024

Rozpara potwierdza kolejną galę! Znamy datę i miejsce FAME Friday Arena 2!

Fot. YouTube
Opublikowane 20 lipca 2023, 15:28
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Prezes FAME MMA Krzysztof Rozpara zdradził datę następnej gali z serii Friday Arena. Po Wrocławiu największa polska federacja zawita do kolejnego miasta.

Już jutro odbędzie się pierwsza edycja FAME Friday Arena. Są to dodatkowe wydarzenia organizowane w piątek, przy okazji których federacja odwiedza nowe miejscowości. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia.

Gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem i już dwa tygodnie temu FAME ogłosiło kolejny sold out. Fani ponownie wykupili wszystkie bilety, a wydarzenie można obejrzeć jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie BANER-1024x331.png

Rozpara ujawnia szczegóły kolejnej gali

Przy okazji ceremonii ważenia przed FAME Friday Arena 1 prezes federacji rozmawiał z portalem fansportu.pl. W wywiadzie ujawnił, że kolejne wydarzenie odbędzie się już 29 września. Tym razem FAME MMA odwiedzi Szczecin.

Dotychczas żadna gala tej federacji nie została zorganizowana w stolicy województwa zachodniopomorskiego – Ujawnimy tutaj, FAME Friday Arena 2, 29 września w Szczecinie. Zupełnie nowe miejsce. Szukaliśmy sposobu na to, by zorganizować dodatkowe wydarzenia i zrobić to w zupełnie nowych miejscach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Znamy pełną rozpiskę FAME Friday Arena 2! Dojdzie do wielkiego rewanżu! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] danwo jeden z prezesów FAME Krzysztof Rozpara w rozmowie z Fansportu.pl zdradził, że wydarzenie odbędzie się 29 września w Szczecinie. Dziś z kolei ogłoszono pełną kartę […]

WIDEO