Czwartek, 18 Lipca, 2024

FAME. Świetna forma Josefa Bratana! Nokautuje Nowaczkiewicza w drugiej rundzie!

Opublikowane 21 lipca 2023, 23:54
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Za nami pojedynek Josefa Bratana z Kubą Nowaczkiewiczem. Na karcie walk FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu pozostały już tylko dwa zestawienia.

Początkowo walka ta miała odbyć się na gali High League 7, jednak po zamknięciu federacji została przeniesiona na dzisiejszą galę, dzięki czemu fanów nie ominęła konfrontacja skonfliktowanych freak fighterów.

Niewielkim faworytem bukmacherów był Nowaczkiewicz, który miał sporo większe doświadczenie w formule MMA. Już kilka lat temu toczył pojedynki amatorskie m.in. na ALMMA. Natomiast we freak fightach radził sobie bardzo dobrze i przed czasem skończył trzech rywali z rzędu. Pokonał “Kolara”, Huberta Węzkę oraz “Czaro Nykiela”.

Josef Bratan wszedł do klatki również jako niepokonany zawodnik. W debiucie po trzech rundach wygrał przez decyzję z Gabrielem Bystrzyckim, a w drugim pojedynku zszokował wszystkich brutalnym nokautem. W zaledwie 47 sekund potężnym ciosem ustrzelił “Maciasa”, który wylądował nieprzytomny na deskach.

-> Oglądaj Fame Friday Arena 1 na żywo!

RELACJA

RUNDA 1

Josef Bratan szybko straszy lewymi prostymi. Nowaczkiewicz krąży po siatce, atakuje low kickami. Simao skutecznie kopie Kubę, aż w końcu wchodzi w klincz rywal Jose. Nowaczkiewicz ma ogromne problemy ze sprowadzeniem, ucieka mu rywal, a Kuba odskakuje “ładując baterie”. Jeszcze jedna próba obalenia, ale Josef Bratan świetnie się broni.

RUNDA 2

Josef Bratan szybko ruszył z frontem i uderzeniami, ale Nowaczkiewicz znakomicie obala! Ma pozycję z góry, ale wycofuje się i atakuje low kickami przeciwnika. Sędzia przywraca walkę do stójki, Kuba szybko atakuje, ale Josef Bratan nie jest tak agresywny. Simao markuje proste, rusza po obalenie Nowaczkiewicz, ale broni to Josef Bratan! Kapitalnie odwrócił sytuację i wygrywa po ciosach!

Oficjalny wynik: Jose „Josef Bratan” Simao wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO