FAME MMA potwierdza hitowy pojedynek! Krzysztof Włodarczyk zawalczy z Arkadiuszem Tańculą!

Fot. YouTube
Opublikowane 31 lipca 2023, 18:07
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Federacja FAME MMA ujawniła całą kartę walk kolejnej gali. Potwierdziły się doniesienia na temat przeciwnika dla Krzysztofa Włodarczyka.

Transfer „Diablo” to jeden z najgłośniejszych freakowych tematów w ostatnim czasie. Ogłoszenie FAME wywołało ogromne zamieszanie w social mediach. Część kibiców nie może doczekać się debiutu byłego mistrza świata, jednak pojawili się również tacy, którzy skrytykowali jego decyzję o dołączeniu do FAME.

Włodarczyk to jeden z najlepszych polskich pięściarzy, która ma na swoim koncie tytuły mistrza świata WBC oraz IBF. Stoczył 66 zawodowych pojedynków i zwyciężył 61 z nich, w tym aż 41 przez nokaut. Tym razem jednak zadebiutuje w formule MMA.

Tańcula rywalem Włodarczyka!

Jak się okazuje, potwierdziły się doniesienia na temat jego rywala. „Diablo” zostanie przywitany w klatce przez Arkadiusza Tańculę, który powraca po porażce z „Wiewiórem”. Były pretendent do pasa FAME jakiś czas temu jasno dał do zrozumienia, że widzi swoje szanse w starciu z takimi rywalami jak Włodarczyk czy Krzysztof Głowacki.

Zaznaczył, że pięściarze w MMA nie radzą sobie najlepiej, gdyż nie mają pojęcia o walce w parterze czy zapasach. Podał m.in. przykład „Ferrariego” i Kamila Łaszczyka. Tym razem jednak będzie wyglądało to całkiem inaczej, gdyż w tamtym starciu freak fighter miał gigantyczną przewagę warunków fizycznych. Natomiast teraz zmierzą się ze sobą zawodnicy o takim samym wzroście i podobnej wadze.

Kibice wskazali już swojego faworyta i niemal dla wszystkich jest to „Diablo”, który dysponuje naprawdę mocnym uderzeniem i jeśli ustrzeli Tańculę w małych rękawicach, możemy być świadkami jednego z najcięższych nokautów we freak fightach.

Kto wygra walkę Tańcula vs Włodarczyk?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO