Tyburski przekonany, że wygra rewanż z Pasternakiem! „Jestem w stanie bez problemu…”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2023, 13:43
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Paweł Tyburski na chłodno zabrał głos po gali FAME Friday Arena 1. Jest przekonany, że gdyby inaczej podszedł do walki, odniósłby zwycięstwo.

„Tybori” w ostatnim starciu zmierzył się z Michałem Pasternakiem i zapowiadał, że rozprawi się ze znacznie bardziej doświadczonym „Wampirem”. W klatce to jednak karty rozdawał podopieczny Mirosława Oknińskiego, który kontrolował cały pojedynek.

Tyburski o rewanżu z Pasternakiem

Już w pierwszej odsłonie posłał na deski freak fightera i w kolejnych rundach konsekwentnie go rozbijał, mimo że musiał walczyć z poważną kontuzją bicepsa, która praktycznie uniemożliwiała mu wyprowadzanie ciosów.

Tyburski jest jednak przekonany, że rewanż będzie wyglądał całkiem inaczej. W wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że gdyby lepiej wszedł w pojedynek i odpowiednio rozłożył siły, to byłby naprawdę dużym zagrożeniem dla Pasternaka:

– Przy pierwszych ciosach, on czuł to, czuł ten respekt. (…) W rewanżu jestem w stanie bez problemu z „Wampirem” wygrać. Mogą się śmiać, ale będzie rewanż, to będą mogli ocenić. Na pewno damy kolejną zaje***tą walkę, ale z chłodniejszą głową.

Cały wywiad z Pawłem Tyburskim znajdziesz – TUTAJ

Kto wygra rewanż?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO